Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Sürgős.

Mit tegyek? Sürgős.

Figyelt kérdés

Feltetme a nter egy hírdetést (aprud.hu) Írt egy csávó nigériból hogy megvenné meg stb kérte a számla számot, nevet meg bank nevet megadtam és jött egy üzenet:


Dear xxx

Credit Europe Online bank Serviceˆ welcome you to our online transaction, we are using this medium to inform you that there is an international transfer from our online banking transaction today to your account, we just want to let you know that your money is secure and safe, what you just have to do NOW, is to follow our online banking instruction to complete this payment. There is a payment transfer of 50,200.00 HUF from our Client (Mrs Casey Graham) for an item ("monitor") Purchased via online advert. This money has now been deducted from the buyer's bank account and ready to be transfer into your bank account. It will be deposited into your Bank account once you get back to us with the shipment reference, this will serve as a verification proof to our department for reference, and after we confirm this shipment receipt from you, our transfer manager will credit your account with immediate effect, you are 100% secure and your money is ready.



Most mit tegyek elküldjem a a terméket hétfőn ha rajta van a számlán a kes vagy mit csináljak?? Mert olvastam neten hogy vannak ilyen átverések esetleg a csávót hogyan vakarhatom le? Légyszíves segítsetek de gyorsan.



2012. nov. 4. 00:04
 1/6 Fanny1885 ***** válasza:

NEHOGY FELADD A CSOMAGOT!!!!

Írjál neki egy levelet,h sajnos a postára menet leejtetted vagy odaadtad az unokatesódnak vagy Anyukád véletlenül már eladta. Nem szabad ebbe belemenned!

2012. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem is megyek bele mert neten megnéztem és ott is írtak ilyen sztorikat, de most akkor a bankszámla számla meg a névvel nem tudnak vissza élni?
2012. nov. 4. 09:57
 3/6 Fanny1885 ***** válasza:
Ki tudja már,h mit tudnak meg mit nem. Én a helyedben felhívnám a bankomat(vagy bemennék) és megtudakolnám,h tegye-e valamit. Biztos ami biztos. Nehogy egyszer csak becsengessen hozzád a rendőrség és kiderüljön,h visszaéltek az adataiddal.
2012. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sgeri válasza:
Melyik az a aprud.hu ?
2012. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam aprod.hu írt a nigéria foszer
2012. nov. 4. 21:12
 6/6 Nadetényleg válasza:
Te most viccelsz, vagy csak tegnap születtél? Az ilyen csalók azóta vannak amióta az internet.
2012. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!