Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orr piercing -vadhus szerintem...

Orr piercing -vadhus szerintem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 honapja van/volt orr piercingem, semmi baja sem volt , a torolkozovel kirantottam 2x mar... es ma eszrevettem egy voros dudor van a lyuk korul, azonnal ki is vettem a pct, es mar a lyukat se latom, nem is baj,nem kell az nekem mar... de azt a bibircsokot :D hogy kell eltuntetni az orrom oldalarol mert ez gaz :) aki tud ra valami jot irjon nekem puszi
2012. nov. 6. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nehéz megmondani, de lehet, hogy hajlamod van a keloidos sebgyógyulásra, ami tényleg elég "gáz". Nézz utána. Ha bebizonyosodik, még nőhet is, sebészeti úton tudják eltávolítani, bár vannak rá szteroidos krémek is, háááát... Egy próbát mind megér. Puszi
2012. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a tragus piercingem mellett lett ilyen dudor (én is megrántottam párszor amilyen "ügyes" vagyok). Ki akartam vetetni mert emiatt kényelmetlen lett, de a piercer azt mondta hogy nem szabad, mert akkor betokozódik az a dudor és nem fog elmúlni magától. Tehát bent kell lennie az ékszernek, hogy fent tartsa a lyukat, így a sebtisztulás lehetőségét.


Nekem gyakori fertőtlenítéssel, és a lyuk átmosásával elmúlt pár hét alatt.


Esetleg valami gyulladásgátló kenőcsöd ha van otthon, azzal megpróbálkozhatsz (pl. tetrán), vagy ha normális szalonban szúrattad oda menj vissza, hátha tudnak megoldást.

2012. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!