Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lerázni?

Hogyan tudnám lerázni?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk haverok.Én és X 1.osztály óta barátok vagyunk de negyedikben összebarátkoztunk Y-na.Mivel hasonló súlycsoportúak ezért tesin együtt vannak ami miatt eléggé féltékeny vagyok mert mindenből kimaradok.És én meg Y, X ért harcolunk mintha Y azt várná hogy engem otthagy és ezentúl csak vele barátkozik.Szeretnék ennek véget vetni de amikor megpróbáljuk lerázni akkor mindig elsírja magát vagy ha nem akkor(X és Y együtt vannak technikán)rátapad X re aki nyuszi ahhoz,hogy megmondja neki hogy kopjon le ezért azt hiszi megint lóghat velünk.Most mit csináljak?

2012. nov. 12. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ehhez tudnom kéne X Y és én mármint a te nemedet,mert gyanítom te és Y lányok vagytok X meg fiú.

Vald be X- nek mit érzel iránta és majd ha tetszel neki akkor Y lekopik.

2012. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nem nem mind a hárman lányok vagyunk de azért köszi
2012. nov. 12. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg beszéld meg ezt X -szel négyszemközt amikor nincs ott Y,és mond meg neki,hogy legyen "tökösebb" és merje megmondani Y-nak,hogy hagyjon titeket,vagy barátkozatok meg vele.
2012. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálta.Nem sikerült.X nem tud tökös lenni X inkább félénk és csendes(ezt utálom benne mert ha megpróbáljuk lekoptatni Y nem szól semmit csak áll és néz és akkor én vagyok a rossz)
2012. nov. 12. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor készítsd fel X-et,ne hagyd,hogy rád háruljon az egész,mond meg neki,hogy ha nem segít egyedül marad Y-nal.

Amúgy mi a gikszer Y-nal?

2012. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát állandóan nyüzsög,folyton a szavamba vág,nem képes másról beszélni csak arról hogy neki milyen sanyarú a sorsa(ez rohadtul nem igaz mert mindene meg van sőt több is mint kéne)meg hogy akar egy pasit meg állandóan hangulat ingadozásai vannak első szünetben "hhúúú de jól érzem magam" másikban "Húzzál már innen nem vagyok rád kíváncsi" Torkig vagyok vele
2012. nov. 12. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor beszéld ezt meg X-szel,hogy ha most nem rázzátok le akkor soha.
2012. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
o köszi :-)
2012. nov. 12. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!