Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti most mit választanátok?

Ti most mit választanátok?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az osztályfényképezés, 8.os lány vagyok..szoval ez az utolsó és a 7.esen sem tudtam rajta lenni..de holnap lenne nyiltnap egy középsuliban...most vagy fényképezkedek es suliban vagyok és nem hiányozna az a fiú akit szeretek :$ de holnap írnank dolgozatot is es igy utolag megtudnám kerdezni hogy mi volt benne...vagy elmegyek a nyiltnapra es talán megírom jol utana a dolgozatot, viszont akkor nem leszek rajta az osztalyfoton, és egész nap hiányozna valaki...(Ő) segítsetek!!!

2012. nov. 13. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én elmennék a nyílt napra. Aztán utólag összerántanám még egyszer az osztályt egy fényképezésre saját géppel, megkérve egy ügyes fényképészt egy másik osztályból. Lehet, hogy nem lesz profi, de legalább rajta lesz, aki neked fontos.


De még gyorsan megnézném, nincs-e máskor nyílt nap (általában nem csak egy szokott lenni). Ha már megtetted, akkor persze tárgytalan.

2012. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi^^
2012. nov. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!