Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki Hirsch Attila? A weboldala...

Ki Hirsch Attila? A weboldala kamu?

Figyelt kérdés

Van egy weboldala mejnek baratnoszerzes.hu a neve,

van valakinek ismerete ezzel kapcsolatban?

Kamu, vagy nem?


2012. nov. 15. 22:20
1 2
 1/16 2xSü ***** válasza:
0%

Pusztán józan paraszti ésszel belátható, hogy kamu. Kíváncsiságképpen csináltam egy eldobható email címet, de a levél nem érkezett meg. Gondolom fekete listára kerülhetett a küldő, vagy a szolgáltató korlátozta le. De ha jön levél, akkor meglesem mi van benne.


(Ajánlott eszköz ilyen célra: [link] )


Valószínű az illető email címeket gyűjt. Esetleg a levélben van valami olyan tartalom, ami egyéb visszaélésre ad neki lehetőséget.

2012. nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 2xSü ***** válasza:

Na. Megjött a levél. Hatalmas adag rizsa, jól eladható szövegnek öltöztetve. Tipikus marketinges felépítés, szóhasználat. Mindenesetre eléggé sajátos képet nyújt a nőkről. Nem hinném, hogy valaki olyan barátnőre lelne ezen szemlélet szerint, aki értelmes, és valóban barátnő…


A levél végén ennyi van: Holnap figyeld a e-mail fiókodat, mert bemutatom számodra a legfontosabb lépést, amelynek használatával AZONNALI SIKERT érhetsz el a nőkkel való ismerkedésénél!


Ez tipikus kíváncsiságfokozó dolog. A vége az lesz tuti, hogy menjek el egy tanfolyamra, előadásra – ami nem ingyenes –, vagy fizessek be egy kisebb összeget, valami letölthető tananyagért, videóért, stb…

2012. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 noname11260 válasza:
77%

Nézd ez egy olyan weboldal, ami tulajdonképpen az Ő könyvét reklámozza. Én is felíratkoztam a hírlevelére már régebben, küldte az ingyenes anyagokat elég sűrűn, aztán az utolsó e-mailbe elküldte, hogy megrendelhetem a könyvét. Hála istennek bedőltem a marketingnek, és kifizettem azt az amúgy se sok összeget, ahoz képpest amit kaptam!

Persze mondhatjátok hogy én is csak reklámozni akarom őt, de az igazság az, hogy az én életemben egy hatalmas fordulópontot jelentett ez a könyv!

Ezután persze majd magatoktól eldönthetitek, hogy hisztek e nekem.

2013. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 2xSü ***** válasza:
34%
#3: A dolog azért problémás az én szememben, mert barátnőt szerezni a világ legtermészetesebb dolgának kell lennie, mint ahogy mindig is az volt a világtörténelem során, mindenféle könyvek, praktikák, egyebek nélkül.
2013. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Az elsőnek írnám, hogy egyáltalán nem kamu az oldal. Én is végigjártam az utat, kaptam e-maileket, és végül teljesen tudatosan bedőltem az egyébként szörnyű marketingnek. Engem is idegesítettek a kíváncsiságfelkeltő dolgok. Én is kb. így álltam a dologhoz mint te, rendkívül szkeptikus voltam. Aztán elhatároztam rászánok 10 ezer forintot, úgyis régen voltam már átverve. Amit írtál, hogy a barátnőszerzés a világ legtermészetesebb dolga, javarészt igaz. Nem is ez a mondanivaló, hanem az, hogy olyan barátnőt szerezz, amilyet akarsz.Nincs kikötve a dolog a külsődhöz, vagy ahhoz, mennyire vagy megbecsült ember. Ez az igazi fegyver. Nem is gondolnátok milyen jó érzés tudni, hogy mit akar a lány, amikor még ő sem tudja igazán. Nekem totál megérte.
2013. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ez a Hirsch Attila biztosan nagyon ért a nőkhöz de az biztos, hogy ha nincs megnyerő külsőd vagy sok pénzed vagy mindkettő akkor soha sem lesz olyan nőd amilyet te szeretnél. Elismerem a faszi tudását ami tény az tény. Gondolj csak bele ha te egy joképű gazdak gyerek lennél (lehet az vagy nem tudom) akkor te sem egy átlagos vagy átlag alatti nőt hajtanál. Szóval szerintem ez egy nagy humbuk de még egyszer mondom a tudását elismerem csak azt nem hogy bárki képes rá.
2013. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

00:38 as vagyok

még annyit, hogy tudom mit beszélek mert én is feliratkoztam a hírlevelére és hát én eléggé átlagos. A tapasztalatom pedig az, hogy ezek a tanácsok arra jók, hogy lesz annyi önbizalma az embernek(átlagos ember), hogy odamenjen egy szép lányhoz és jól beégesse magát szóval ez inkább olyanoknak jó akik amúgy is nagyágyúk de még több nőt akarnak gerincre vágni.

2013. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%
En vegigcsinaltam az egesz kurzust, es valoban sokat hasznal. Nagyon sok hasznos dolgot tanitott meg benne, de lassuk be, nem mindenkinek lesz olyan noje, amilyet o elkepzelt maganak. Ez a ficko nagyon ert a nokhoz, de tenyleg ha nincs jo kisugarzasod, akkor nincs eselyed olyan not talalni, amilyet szeretnel. Nem mondom, sok ronda csavot lehet latni dogos csajokkal, de nekik is van egyfajta kisugarzasuk. Hiaba jo kepu vki, ha sz*r a kisugarzasa...
2013. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
hát pont erre tanít meg a könyv h hogy legyen jó kisugárzásod akkor is ha nem vagy gazdag és jóképű... a nőknél kb 30%-ban számít a külső, minden azon múlik h mennyire vagy magabiztos és rutinos. és ezt gyakorlással és megfelelő útmutatással úgy vélem, bárki elsajátíthatja. és erre ez a könyv ideális tananyag. ez tanulható dolog, és szerintem bárki aki önbizalomhiányos e téren (mint pl. én is), annak ez felnyithatja a harmadik szemét.
2014. máj. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Hát ez az igyekezet cuki... vagy nem is tudom.

1. Mindig nézzetek alaposan az ilyenek után... lehet, hogy ez pont működik, de! kis utánajárással találhattatok volna egy korrekt párkapcsolati könyvet, könyveket (akár könyvtárban is), vagy kis időráfordítással cikkeket a neten... Ez az oldal a Lifestyle Alternative Kft. számtalan "oldalainak" egyike... Ez a barátnőszerzéses még mindig kevésbé rossz, mint amelyeken gyógyíthatatlan betegségeket gyógyítanak, csak meg kell venni a könyvet, és a legszebb, hogyha valaki panaszkodik náluk kommentben, azt törlik... ha pedig szorul a hurok a nyakuk körül, akkor új Kft. lesz, és újrakezdik... Lehet, hogy a csajozós könyv működik, de nem hiszem, hogy ilyenen meggazdagodó emberek több milliós bevételét kellene tovább növelni, akik az elkeseredett betegeket végül 10 eFt-ért puszta életmódtanácsokkal akarják gyógyítani... Akkor inkább normális szakembert kell keresni (sok könyv van hasonló témában) - akár egy párkapcsolati technikákkal foglalkozó pszichológus tanácsait kikérni is jobb lenne.

2014. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!