Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha lenne egy...

Ti mit tennétek ha lenne egy barátnőtök aki lelkileg és érzelmileg leszívja az energiád csak te vagy neki más barát nem is?

Figyelt kérdés
én nagyon szeretem őt csak mikor ha valami nem úgy van amit ő szeretne bedurcizik meg nem illően beszél velem. Voltam már depis is miatta. Ha mással barátkozok az is a baja mert őt "elhanyagolom" mit tegyek?

2012. nov. 16. 19:26
 1/5 anonim válasza:
Ahogy ő viselkedik veled, próbálj meg te is úgy viselkedni vele. Állíts neki tükröt. Nekem dettó ilyen b.nőm van.
2012. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és te ezt hogy viseled?
2012. nov. 17. 10:20
 3/5 A kérdező kommentje:
de nem akarok én is úgy viselkedni vele mert ez gyerekes viselkedés amit ő művel
2012. nov. 17. 10:21
 4/5 anonim válasza:
arra értettem ha csúnyán beszél veled, akkor te se válaszolj szépen!! Én már úgy vagyok vele, ha össze veszek vele akkor ez van...
2012. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem...köszönöm a segítséged:)
2012. nov. 28. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!