Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeptemberben megyek Angliába...

Szeptemberben megyek Angliába és még sohanem nem repültem. Repülőre mit szabad és mit nem szabad felvinni? Pl ilyet h borotva lehet vinni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A bőröndödbe (amit nem viszel fel a fedélzetre, hanem feladsz a csomagtérbe) minden mehet, borotva is. Értékes dolgokat (fényképező, pénz, telefon, ékszer stb.) azonban ide ne tegyél, mert kilopják, és nem vállal érte senki felelősséget.


A kézipoggyászba NEM TEHETSZ: folyadékot, éles dolgokat (pl. borotva, kés, olló), viszont minden értékes holmit ide pakolj, mert ez végig veled marad.


Bővebb info a légitársaság honlapján.

2009. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Előszöris én úgy tudom,hogy a legtöbb légitársaságnál max. 20, vagy 23kg.-os lehet a csomagod,amit csomagként viszel. Ebbe kell belerakni a borotvát,a kis ollót,a tisztasági szereket,ruháidat,stb....

Kézipoggyászként vihetsz magaddal kisbőröndöt,vagy valami ilyesmit max. 10 kg.-ig. (Legalábbis a Malévnál így van.)De kézipoggyászként a fedélzetre nem vihetsz fel sem szúró-vágó eszközt,sem joghurtot,vagy üdítőt, úgy tudom még szenvicset sem. Minden ilyesmit kapsz a gépen. Tehát csak azt vidd magaddal a fedélzetre,ami nagyon szükséges. A többit tedd a bőröndödbe és akkor nem lesz gáz.

2009. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos információkat:)
2009. aug. 16. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az nagyon fontos, hogy folyadékot nem vihetsz fel, de pl. kozmetikai szert felvihetsz magaddal (a legtöbb helyen), abban lehet folyadék is, ahhoz kérni kell egy átlátszó kis zacsit, és abba kell tenni, ezt meg is nézik becsekkoláskor.
2009. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!