Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki esetleg...

Van itt olyan aki esetleg látta az Alkonyat- hajnalhasadás 2. részét?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor letudná részletesen írni? Leginkább az érdekelne hogy mi lesz Jacobbal és Renesmevel" ? Úgy olvastam neten hogy lesz gyerekük.:O

#alkonyat #hajnalhsadás
2012. nov. 26. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Jah, láttam, tömör-gyönyör két órában.


Nem, nem lesz semmiféle csemete, meg a könyvben sem volt. Gőzöm sincs, talán terveznek valami idióta folytatást és abban lesz valami ilyesmi.


Egyéb kérdés? Válaszolok szívesen.

2012. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jacob elvileg nem Bella iránt volt "bevésődve", (vagy hogy mondják ezt) ?? Mi lesz Jacobékkal?
2012. nov. 26. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Jacob, mint kiderül valójában Nessievel/nek/ra volt bevésődve (én sem tudom, hogy mondják). Ezért is érezte Bella annyira Jacob hiányát végig a terhesség alatt, az már valójában nem is Bella, hanem Renesme volt.


Bella először nehezen veszi a kanyart, hogy a csemetéje és egy farkasember, de végül megbékél. Jacob a születése után el sem mozdul a kiscsaj mellől, vigyáz rá, stb.


A végén Alice jövőképével zárul a film és onnan tudjuk, hogy Jacob és Renesme együtt vannak, szépek, fiatalok és boldogok. Maximális hepiend.

2012. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Óóóó köszönöm a válaszokat.:D :)) Bár én annak ellenére hogy csak egy film, annyira sajnáltam Jacobot hogy Bella nem őt választotta.:\\
2012. nov. 26. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Az élet már csak ilyen könyörtelen.


De majd ha megnézed a filmet, amit feliratosan már meg is tehetsz a neten is bármikor, meglátod, hogy nem csinált rossz cserét. Egy átlagos kis vámpírcsaj helyett kapott egy különleges vámpír-ember lányt.

2012. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy Bella hogy próbálta megölni Jacobot? Vagyis miért is?:O Mikor nagyon jó barátok és szereti is...akkor tudja hogy nem bántaná a lányát, főleg ha bevésődött ..O_O
2012. nov. 26. 19:49
 7/8 anonim válasza:
Ezt csak egy anya értheti . :)
2012. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:))
2012. nov. 26. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!