Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Berze Nagy János gimi gyöngyös...

Berze Nagy János gimi gyöngyösön tovább tanulás? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Berze Nagy János gimi gyöngyösön ha a felvételit meg írom a matekot és az irodalmat 80% vagy az felettire és 7edik év végén 4.1átlagom volt most 8adik félévére remélem jobb lesz de pl:lesz 4,3 4,4 így bekerülhetek a suliba ???de a felvételit más suliba írom meg már beadtam a lapon de utána gondolkoztam hogy nem is ott akarom megírni mivel az műszaki suli és engem az infó nem érdekel igazán
2012. nov. 30. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szóbelid jól sikerul akkor szerintem simán.
2012. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Na felvettek? :)

Szerinten nagyon jó iskola, megéri idejönni ;)

2013. ápr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
VÉLETLENÜL SE GYERE A BERZÉBE, EZ AZ ISKOLA EGY RAKÁS SZAR
2014. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valami nagy troll,egyfolytában minden Berzés kérdéshez,lekicsinylő választ ad és szidja a sulit.:DDÉn szerintem nagyon jó iskola!Tavaly minden 12-es/13-os tudott valami továbbtanulási helyet találni magának és 4.5 átlaggal valószínűleg felvesznek.:D
2014. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!