Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pécsi kórház megbízható? A...

A pécsi kórház megbízható? A nőgyógyászati klinikán milyenek az orvosok? Nagyon f*nt*s lenne.

Figyelt kérdés

El leszek ítélve, tudom, de röviden elmondom. Szóval, 20 éves "önálló" nő vagyok. Főiskolára járok, közben munkát is vállalok. A párommal élek együtt már egy éve. És itt jön a probléma. Nem szedhetek fogamzásgátlót, sőt semmilyen hormontartalmú készítményt, így kezdetektől fogva gumival élek nemi életet. Kiegészítésként Pharmatexet is használunk. Két hete elszakadt a gumi, de még nem ment még el. Erre egy héttel hamarabb jött valamiféle vérzés. Két napig tartott. Elkezdtem aggódni, mert már hallottam beágyazódási vérzésről. Vettem tesztet, és pozitív. Nem is értem, hogy hogyan lehetséges. Az utóbbi 5 hónapban havi egy együttlét van, mert most országot járva dolgozik. Erre a leglehetetlenebb módon teherbe esem. Nem tudom, hogy ez így hogy jött össze?

A baj az, hogy nem tudjuk megtartani. Sajnos el kell vetetni. Csak magunkra számíthatunk, családjainkra sajnos nem. Havonta épphogy megélünk. Egyikünknek sincs káros szenvedélye, tényleg minden forintnak megvan a helye.


Sok helyen hallottam, hogy lekezelően bánnak az orvosok és nővérek az ilyen helyzetben lévőkkel. Hogy mindenki egyből a felelőtlenségre gondol.


Mindemellett Baja közelében lakom. A bajai kórházat ellenségeimnek sem kívánom, ahogy a kalocsait sem. Rengeteg ismerős, barát panaszkodott.

Arra gondoltam, Pécsre mennék, hátha megbízhatóbb. Örülnék, ha írnátok tapasztalatokat!

Vagy Baja közelében, egy jó, megbízható, tiszta kórház?


Köszönöm!



2012. dec. 4. 07:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit gyorsan hozzáfűznék, hogy nem "smmtm" vagyok. A barátnőm. Megengedte, hogy kiírjam nála a kérdést. Habár ez az információ nem számít.
2012. dec. 4. 07:27
 2/3 anonim válasza:

Pécsett sok nagyon jó doki van, jól felszerelt kórházzal, bízhatsz bennük. Én 2x is ott szültem, teljesen okés volt minden. Hogy lekezelően bánnak-e majd veled, azt nem tudom. Szerintem ez nem kórháztól függ. Egy kevésbé jó hírű kórházban is ki lehet fogni normális személyzetet és viszont.

Szerintem több választ kapnál, ha ezt a kérdést a "Gyerekvállalás/nevelés -> Teherbe esés" kategóriába tennéd át.

2012. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Minden ilyen helyzetben lekezelőek az orvosok, itt Pécsen is. Én mondjuk nem voltam ilyen helyzetbe, viszont egyszer fel kellett iratnom egy "72-órás" fogamzásgátló tablettát, mert aktus után jutott eszembe hogy azon a héten egyszer véletlen kihagytam egy szem tablettát a havi adagomból. Pedig nem volt olcsó, kb. 5 ezer Ft, de inkább a biztosra akartam menni, még ha nem is lett volna semmi probléma. Olyan szinten szidalmaztak a rendelőben hogy messziről kerülöm őket. Egy ilyen miatt is. Úgy hogy no comment...
2012. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!