Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire baj,...

Szerintetek az mennyire baj, hogy ha túl válogatós vagyok a fiúkat illetően 19 évesen?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy nem mindegy nekem, hogy kivel jövök össze, nem sok fiúra mondom azt, hogy tetszik. Emiatt kevés barátom is volt, de valami miatt ez így alakult ki bennem.

Szerintetek kellene ezen változtatnom?


2012. dec. 14. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Röviden?Nem kell változtatni! Őrizd meg ezt a jó szokásod:) Egyrészt kevesebb pasival a hátad mögött,kevésbé fognak kur*vás képet alkotni rólad az emberek,másrészt meg kevesebb kudarc éri a lelkedet.Ettől függetlenül ugye próbálkozzál folyamatosan,ha adódik egy-egy lehetőség,azt nem feltétlen kell elszalasztani,de ha úgy érzed vmiért nem működne (nem ő az "igazi"),akkor állj tovább,jön majd egy másik.Persze ha a tetszik-et arra érted,hogy csak a külsőt figyeled,az más tészta.Ha nem adsz esélyt arra hogy megismerj vkit,nem biztos,hogy a megfelelő utat járod.

26f

2012. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem kell, hogy külsőleg is vonzódjak egy fiúhoz ahhoz, hogy közelebb engedjem magamhoz. Ezt értettem az alatt, hogy válogatós vagyok :)
2012. dec. 14. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nekem kell, hogy külsőleg is vonzódjak egy fiúhoz "

Ez így helyes, hogy nem adod magadat oda mindenkinek, mert különben egy ku@rva lennél.

2012. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Örülök, hogy így gondoljátok!
2012. dec. 16. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!