Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami jó hobbi iskola mellett?

Valami jó hobbi iskola mellett?

Figyelt kérdés
Elég üresnek érzem magam, hogy annyiból áll a napom, hogy iskola, tanulás, gépezés-tévézés és már fekszem is le. Bár így is csak 1-2 órás szabadidőm van, max. 3, arra mit ajánlotok?
2013. jan. 4. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvass izgalmas regényeket, járj könyvtárba. Én pl imádok olvasni, az utóbbi időben jöttem rá. Nem tudom merre laksz, de nagyobb könyvtárakban vannak képregények is amik szerintem nagyon érdekesek és szórakoztatóak, ha nem találsz neked való könyveket.

Ha van kutyád, macskád akkor velük foglalkozz.

Nekem mindig azt javasolják, hogy menjek mosogatni, takarítani, rendet rakni :D Szép kis hobbi lenne.

Amúgy fiú vagy lány? Kb hány éves vagy? Ha ezekre válaszolsz akkor talán többet tudok segíteni.

2013. jan. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok, én is nagyon szeretek olvasni, de min. 2 óra egy könyv, meg minden nap olvasni kicsit unalmas lenne, de néhány nap biztos előszedem valamelyik könyvem! :)
2013. jan. 5. 14:52
 3/3 anonim válasza:
Sportolj! Zumba, aerobic, úszás, stb.
2013. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!