Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan telik egy átlagos...

Hogyan telik egy átlagos napotok? (Akár hétköznap, akár hétvége)

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
hát mivel suli lessz, ezért suliba mek :S caaajjö. plus még hétköznap thai box edzés, hétvégén van 1 szer még, és hétvégén meg esti szorakozás haverokkal elmenni ide oda
2009. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Meló estig majd punnyadás,hétvége meló máshol majd a jól megérdemelt punnyadás.
2009. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Párom tart el minket.Ragaszkodik hozzá,hogy itthon legyek..De el vagyok itthon..2 gyerekem van egy 11 és egy 4 éves(9-ig kell oviba vinni)A 11 évest negyed 8-kor elviszem a suliba és jövök haza.Háromnegyed 8-kor hazaérek,felkeltem a kislányomat és adok neki reggelit,kakaót felöltöztetem,fogat mos stb.Fél 9-kor elindulunk az óvodába gyalog.Hazaérek 9-re: főzök,mosok,takarítók,tv-t nézek.Fél 1-kor elmegyek az oviba kocsival és beteszem a lányomat a hátsó ülésre,majd jöhet a suli,hogy a másik lányomat elhozzam.Kb.negyed kettőre hazaérek velük meg ebédeltetem őket,a 3 éves lányom lefekszik,a 11 éves pedig a háziját írja.5-kor számonkérem rajta és 8-ig tv-zhet,gépezhet.A 3 éves lányom tv-t néz,játszik stb.Fél 9-kor a kislányomat lefektetem aludni.A 11 éves 10-ig lehet fent utána lámpaoltás.Én 11 körül fekszem le.Párom éjjel ér haza.
2009. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!