Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unalmas a világ? Csak szerinte...

Unalmas a világ? Csak szerintem, vagy tényleg az? Képzelted valaha is hogy az egész ékletedet kamerázzák? Én elég sokszor. És te mit tennél ha kiderülne?

Figyelt kérdés
Egyszerű kérdés, de légyszi ne az álmodozásokra gondoljatok, se a filmekre, csak a szerelem+mindennapi élet, nem unalmas? csak képzeld el hogy magadról néznél egy filmet, én valahogy ugy gondolom hogy az első 3-4 perc után elaludnék... Ti is igy gondoljátok!?
2009. aug. 30. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:
nem. nekem nagyon izgalmas életem van. ha mondjuk a gépezési időt, alvást, stbt végig lehetne pörgetni, egy nagyon jó film lenne! pörgős, vidám lány vagyok, sok őrültséggel. és nem nagyon szoktam unatkozni sem!
2009. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Uuu én úgy megnézném magam egy filmen:D


Annyira kiváncsi vagyok,hogy milyen vagyok kivűlröl amikor haverokkal vagyok:D

2009. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!