Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok korombe...

Miért van az, hogy sok korombeli fiatal srácnak az idősebb nők tetszenek?

Figyelt kérdés

Amúgy nekem is, csak azt nemtudom elmagyarázni pontosan hogy miért. Viszont ha valaki szeretne ismerkedni, az irjon bátran ! :)

17/fiú.



#nő #MILF #fiatal fiúk.
2013. jan. 19. 20:05
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:

Szerintem valami egyszerű tapasztalati oka van. Valami olyasféle, hogy a saját korosztályú fiatal lányokkal volt pár rossz tapasztalat és ezért az érettebb nőkre terelődik a figyelem. Vagy az idősebb nőkkel volt ugyanez esetleg anyukáddal és pótlást keres az illető ösztönösen. Valami ilyen egyszerű dolog lehet a hátterében. Lehet talán hogy pontosan hogy túl kedves az anyuka és a fiatal korosztály ritkán egyezik vele és ezért az érettebb nők felé terelődik a figyelem.


Szóval valami ilyesmi lehet. Szerintem nyiss azért a saját korosztályod felé is. Nyilvánvaló módon találkozhatsz kellemes tapasztalatokkal. Elkerülni se kell az érettebb nőket hanem hozzá még a korodbelieket IS. Sokan vannak hasonlóan és a lényeg inkább hogy azért ne legyen kizárólagos hanem is is.

2013. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak az a baj ezzel, hogy nem tetszenek a fiatalabb lányok semmilyen téren.
2013. jan. 20. 15:19
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
Az a bizonyos "nem tetszenek" ilyesmiből ered. Nyiss szerintem + a fiatalok felé. Fontolgasd is mondjuk. Amiért nem tetszenek az ilyenből ered.
2013. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
69%
Kérdezô, egy cipôben járunk csak én már 18 éves vagyok. Nekem is írhat bátran aki ismerkedni akar.
2013. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!