Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Budapesten lenne...

Szerintetek Budapesten lenne valaki, aki kölcsönadná egy hívásra a telefonját? : S

Figyelt kérdés

fiatal vagyok viszonylag,elkéne jutnom egy helyre,viszont az én telefonommal Magyarországon Magyarországra nem lehet hívni.És ha esetleg felkéne hívnom azt a személyt,h. mikorra jöjjön értem egy másik helyre,lenne valaki aki odaadná? fogalmam sincs kitől kérhetnék :S szerintem nem lennének sokan.Maximum elsétálnak mellettem.Szerintetek?


ja és venni sem tudok addig olyan telefont


2009. szept. 2. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze! Tőlünk már többször kértek, s odaadtuk. H anincs telefontolvaj kinézeted. Szólíts meg az utcán egy szimpatikus párt. Max újrapróbálkozol. Ha ketten-hárman vannak, nem félnek, hogy esetleg el akarod venni.

Egyébként vehetsz egy telefonkártyát, és fülkéből felhívod. Sűrűn találsz. Működnek pénzérmések is. Elé kell tárcsázni a 06-ot

Pl 06 30 215 718

Újságosnál postán kapsz telefonkártyát, Vag yötvenes, százas. előbb kicsit dobj, mert ha rossz, elnyeli.


nem tudnád most előre felhívni, s megbeszélni vele?

2009. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Utcai fulke nem jo?En szivesen odaadnam ha en tarcsazhatnek.
2009. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten? Nekem még az időt se mondták meg sokszor. :S Nagyon bunkók ott az emberek. Szerintem nem sok esélyed van rá. Ráadásul sokan egyből arra gondolnak, hogy el akarod lopni. :/ Megjegyzem, jogosan. Én se adnám oda senkinek. nem azért, mert genya vagyok, hanem mert félnék, hogy elszalad vele. :/
2009. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
helóbeló!:) azt írjuk hozzá kedves vidéki emberke,hogy tisztelet a kivételnek(hamár a kedvességről van szó,vagy bunjkóságról ugyebár)akadnának olyanok akik odaadnák,persze érthető,hogy nem mivel akár el is szaladhatnál vele.de így van egy kedves fiatal pár biztos odaadná...
2009. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

megtudjuk beszélni előre is.Vagyis hát annyira pontosan nem :S és úgy nem jönne ki jól :S

vehetek telefonomba kártyát,és fogok tudni hívni? nemfog kelleni feltölteni?[ha mondjuk már vanrajta ] mármint pénzt rá ... Elég hogyha beleteszem a telefonomba és működik? nembaj,h. ha nem vagyok még 18 éves?vagy azt adnak el? az nem egy új telefonszámmal jár?jaj nem értek ehhez,elnézést :S és hol tudnék venni? :S


elhiszem,h. jogosan gondolnák,h. el akarok vele menni,de tudok én szépen nézni is :P hehe... meg aztán lány vagyok,kétlem.Semmi olyasmi külsőm nincs. :)

2009. szept. 2. 23:54
 6/8 anonim ***** válasza:

UTCAI fülkéről beszéltek. Nem kártyás telefonról.

Budapesten szinte minden sarkon találsz utcai nyilvános telefonfülkét, pályaudvarok környékén meg annyit, hogy győzd megszámlálni. Van érmés és kártyával működő is. Az érmések már elég megbízhatóak, nem igazán nyelik el. A kártyát pedig újságárusnál tudod beszerezni, talán 1000 Ft a legolcsóbb kártya. Bemész a fülkébe, bedugod a kártyát/bedobod a pénzt, tárcsázol és beszélsz.

2009. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Budapesten rengeteg utcai telefonfülke van, ahonnan tudsz telefonálni : vegyél valamelyik újságosnál TELEFONKÁRTYÁT (ez nem mobilba való, hanem az utcai telefonokhoz!) és ezzel telefonálj.


Vagy vannak pénzbedobós telefonok, fém-pénzekkel is telefonálhatsz!


Azért nem csak arról van szó, hogy kölcsön adja valaki a telefonját, hanem a telefonálás pénzbe kerül! Én pl. ezért sem adnám kölcsön a telefonomat... Ha életmentésről lenne szó, nem gondolkoznék, de a te eseted nem életbevágó!


Viszont a telefonoddal küldhetsz SMS-t Mo-ra, miért nem így értesíted az ismerősödet, hova menjen érted?

2009. szept. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ha nemis életbevágó,de ha mondjuk lekésem a buszt,mert népligetben ahogy láttam képeken jó sok lesz.Hogyan fogok én kiigazodni? szóval ha lekésem és nem megy másik,akkor aludhatok a pályaudvaron.Szóval ennyit érne nekem a telefon.De akkor nem fogok kérgetni,telefonállok fülkéből :)

köszönöm

2009. szept. 3. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!