Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretitek a tündéri...

Ti szeretitek a tündéri keresztszülőket?

Figyelt kérdés
én annyira nem szeretem mert Timmy önzően és bunkóan videlkedik a tündéreivel.Ki ért egyet ezzel?
2013. febr. 4. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
hány éves vagy? XD
2017. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Tündéri keresztszülők régi részei (1-5. évad) zseniálisak, azokat nagyon szeretem. Ott Timmy sem volt olyan önző, mint most. (Jó, néha régen is önző volt Timmy, de a régi részekben legalább belátta ezt. Az újabbakban nem.) A hatodik évad elmegy, a hetedik évadtól és onnan felfele pedig nagyon rossz lett a sorozat. Ez a véleményem a műsorról.


Tömören: az első 5 évadot szeretem.

2017. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Továbbá azért sem szeretem már, mert annyira elegem van abból, hogy a Nickelodeon már mióta ezt csinálja, hogy csak pár részt ismétel. Ráadásul ezeket az új sz@rságokat. Annyira tele van már a hócipőm ezzel.
2017. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg: valakinek nincsenek meg a régi részek? (Ez alatt szigorúan csak az első öt évadot értem.) Mert nagyon jó lenne magyarul is megnézni őket. Ezek az új részek valami förtelmesek. Utálom a Nickelodeont.
2017. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 Egyet értek
2020. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem a kiírás szerinti indok miatt nem szeretem. Hanem azért, mert iszonyatosan ellaposodott később. Ahogy előttem is írták, az első öt évad valóban nagyon jó volt. Kreatív, humoros, érdekes és karakteres szereplők, és akár még felnőttek is élvezhetik az utalások miatt... utána konkrétan tényleg egy gyerekműsorrá silányult. Persze alapvetően gyerekeknek szólt (nem hiába ment a Nickelodeonon), de a Nickelodeon legtöbb régi műsorához hasonlóan a Tündéri keresztszülők is tele volt felnőtteknek szóló poénokkal. (De hát az évek alatt maga a Nickelodeon is konkrétan gyerekcsatornává silányult, úgyhogy...) Vissza a műsorra: a hatodik évad is elment még, szerintem még érződött a régi szikra, de már lehetett érezni, hogy csökken a színvonal. Aztán a hetedik évadtól kezdve pedig lement a béka feneke alá. A humor teljesen gyerekes pisi-kaki humor lett, illetve az, hogy "nézd, ez a szereplő nagyon idióta ám! Miért nem nevetsz? Nevess! Most! Haha! Funny! Funny!" Uhh. A szereplők gyakorlatilag teljesen kifordultak önmagukból, saját paródiájukká váltak, az epizódok cselekményei még ha érdekesek is maradtak, de tré módon valósították meg... de ugyanakkor egy csomó epizód már nem is volt valami kreatív. Sok önismétlés volt, illetve 1000x feldolgozott témák. Hiába na, ha az alkotó elhagyja a sorozatot és egy kis csapatra hagyja a vezetést, mindig lemegy a színvonal (ld. továbbá Family Guy, Gálvölgyi show...). Érződött, hogy Butch-nak gyakorlatilag semmi köze nem volt már az egészhez, csak a neve volt feltüntetve meg szinkronizált. Ennyi. És akkor azokról az élőszereplős katasztrófákról még nem is beszélve. Borzalmas. És most még új élőszereplős sorozat is van... (Facepalm)


Tehát ha egy 10-es skálán kéne értékelnem, akkor az első öt évad mindenképpen 10/10, klasszikus és örökzöld. A hatodik évad legyen 6 pont, onnantól felfelé meg kb 2 pont, mert néha még akkor is össze tudtak hozni valami ütőset.

2023. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!