Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek ez ügyileg?...

Mit tennétek ez ügyileg? (lány-lány legjobb barátság)

Figyelt kérdés
Most jöttem új iskolába, összeismerkedtem egy olyan lánnyal, amivel nagyon jóba voltunk. Neki volt egy legjobb barátja, de nekem azt mondta, hogy engem sokkal jobban szeret meg hogy abba a másik lányba nem nagyon lehet bízni. Vettünk Best friends-es cuccokat is. De megutáltuk azt a másik lányt, mert tényleg nem lehet benne bízni, mindig hazudott és gonoszkodott. Ez volt kb. 1 hónapig. Aztán megsajnáltam. Megegyeztünk abba, hogy kap egy utolsó esélyt. (De ez már az kb. 125. utolsó utolsó utolsó utolsó esély volt!!!! ) Így jól ment minden 1 napig. Aztán láttam hogy engem már nem hívnak el beszélgetni, direkt elfutnak tőlem, stb.. És erre meg rám írnak facebookon hogy szia te kis **** . Megkérdeztem tőlük, hogy mi a bajuk velem. Azt válaszolták, hogy csak köszöntek. De írtan utána hogy ez nem köszönés és hogy mi a bajuk. Nem válaszoltak. Ja és az iskolában volt ilyen farsang, akkor se kerestek meg, még köszönni se tudtak. Az a legjobb barátom pedig csak úgy szó nélkül hazament, pedig mindig együtt megyünk iskolába és jövünk az iskolából. És az a pláne hogy még én hoztam össze őket, mert azt a csajt megsajnáltam, de ezért a köszönet az, hogy kib****nak velem. Ti mit tennétek a helyembe? Mi a véleményetek erről az ügyről?

2013. febr. 8. 20:04
 1/4 anonim válasza:

ha ez az újdonsült csaj a legjobb barátnőd lenne nem tenne ilyet veled...lehet, hogy az a "hazudozó" bemesélt neki valamit rólad...kitudja...és lehet emiatt ilyen most veled...

esetleg próbálj vele négyszemközt beszélni, hogy mi ez az egész, mert nem érted...

ha nemsikerül, akkor keresnék valaki más barátot, aki jobban megbecsül és a mostaninak meg meg mondanám, hogy legyen boldog a "hazudozóval", ha neki az kell, de ha megint átvágja hozzád ne menjen...ne hagyd magad kihasználni!

amúgy hány évesek vagytok?

2013. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
11 évesek vagyunk....
2013. febr. 10. 14:56
 3/4 anonim válasza:

nos ezesetben ne izgulj! tudom h idösebbektöl ezt nem szeretik hallani a fiatalabbak általában...de még fiatalok vagytok...az ilyen gyerek hobortok h ki kinek a legjobb baratja atfog alakulni...es idövel tényleg kialakul az amikor megtalalod az igaz barátot!!

de majd ha komolyabbak lesztek...

tudom h rosszul esik amit az allitolagos legjobb barátnöd csinal veled...

de feljebb leirtam én mit tennék a helyedben...szerintem fogadd meg a tanácsom! velem is volt ilyen amikor olyan fiatal voltam..soxor átvágtak az állitolagos barataim..akik mint rájöttem sosem voltak azok...

ma 21 vagyok...es van egy olyan legjobb barátnöm aki számomra mindennél fontosabb...tudom h vakon megbizhatok benne, mert sosem hagyna cserben! ;)

2013. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. febr. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!