Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és nem...

13 éves lány vagyok és nem igazán jővők ki a lányokkal és sokan furcsának tartanak mert nem olyan vagyok mint ők ez baj?

Figyelt kérdés
akik vannak barátaim azok se az igaziak. nagyon szeretnék egy igaz barátot . mások is vannak igy ??

2013. febr. 15. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj ha nem csatlakozol a birkákhoz
2013. febr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy sokat unatkozok és a barátaim is a 17.ker.-ben laknak én meg a 7.kerületben it meg nincsenek barátaim vagy nem tudok beszélni senkivel mert a szűleim sokáig dolgoznak na meg az nem ugyan az
2013. febr. 16. 01:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok ezzel....

Szerintem nem baj, ha nem vagy te is egy tömeggyártmány. Ha mindenki egyforma lenne, az rém unalmas lenne.


Hogy mit tehetsz, arra én sem tudok választ. Nincs olyan szakkör a közeledben, ahová szívesen mennél és sok, veled egykorú gyerek jár?

2013. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 istvan nyitrai válasza:

Szia!

Szerintem is az a jo,ha van szemelyiseged...

Bar azt is megertem,h.maganyos vagy...

Itt van a valaszado lany(fentebb)-beszelgess Vele :)

2013. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos semmi szakkör erre felé.
2013. febr. 16. 22:55
 6/8 anonim válasza:
Nem furcsa.. A fiuk akar jobb baratok lehetnek a lanyoknal..
2013. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyeltalán nem baj! Sőt! ...

Mindenkiben lehet valami kivetni valót találni, benned megtalálták. Ha szeretnéd, beszélgethetünk itt :)

2013. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én is fiús vagyok telyessen olyan vagyok mint a fiúk

a fiúk még az előnyödre is lehetnek nekem nagyon könnyen megy mostmár mivel hozzászoktam ez az egész nem baj

2013. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!