Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet élethű műcsókot adni?

Hogy lehet élethű műcsókot adni?

Figyelt kérdés
Barátnőmékkel szoktunk hülyülni a buszon és az egyik srác megszólalt hg követkerzőleg smaci is legyen mi meg m,egígértük hg lessz nyugi!!:S:DXDSzóval aki tud az lécci segííjen mán én rajtam e!!!
2008. jún. 6. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Én játékból nem csinálnék ilyet.

Tehát add az arcára. Azzal nem lehet gond :-)

2008. jún. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az már volt (amúgy mindenkinek mondom hg ez kirándulásokon van)
2008. jún. 7. 08:32
 3/8 anonim válasza:
100%
Sajnos élethű műcsók nincsen! Én színházban dolgozom, de még itt sem találták fel. Annyi, hogy szerencsére smárolni azért nem kell, hisz nem film, ahol közelről mutat a kamera, azt lehet imitálni kicsit, de attól még a száját nem lehet elkerülni.
2008. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha voltatok olyan nagylányok, hogy megígértétek, akkor ahhoz is legyetek bátrak, hogy lesmároljátok egymást. Egyébként ettől nem kell undorodni, kamaszkorban sokszor "kipróbálják" egymást a barátnők. Persze a csóknál nem kell továbbmenni.
2008. jún. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát csináljátok úgy mint az igazit, csak ne nyelvesen :)
2008. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem még akár nyelvesen is csinálhatjátok, ha már megígértétek nekik. :D Nincs benne semmi különleges, ha csak hülyeségből megy úgy is. :D
2008. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csináljátok nyugodtan :D Én is próbáltam már barátnőmmel :D [és NEM vagyok leszbi!]
2008. jún. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja nállunk is csinálja két csaj XD

csak úgy hülyeségből

2010. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!