Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy átlag ember...

Hogyan lehet egy átlag ember vámpír? Van egy ismim és nagyon gyanús hogy az.

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 16:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

NEM LÉTEZNEK VÁMPÍROK FOGJÁTOK ÁR FEL!!!!!!


igen léteznek ilyen betegségek mint fényérzékenység, meg porfíria, de VÁMPÍROK NEM LÉTEZNEK!

2009. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted mi többiek nem ezt mondtuk? Talán végig kéne olvasni mielőtt így felháborodsz, hogy a többiek mit írtak. Inkább nem is mondok semmit.
2009. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

tegnapi-19:39-es

Szia!

Asszem teljesen begolyóztam ugyanis pár hete vele vagyok huzamosan és én is kezdek rászokni nem tudok aludni csak 1 órát max de este se és egyszerűen ugyérze vicc ami velem illetve kkörülöttem történik

(Amúgy nekem alapból fehér a bőröm, jaaa és ő nemm fényérzékeny semmi baja a fénnyel)

2009. szept. 11. 18:55
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Sosem hallottam még erről a porifiriáról vagy mi..de ez tök jó..h valaki lehet vámpír:D:D
2010. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
64%

Figyelj ez egyszerű.


OSTOBA VAGY!


1. Láttál 1 langyibangyi vámpír srácot moziban, és azt hiszed, hogyha vámpírosat játszol nem fog annyira viszketni a nuni.


2. Azt írtad hogy "ismim"


3. Egy átlag ember úgy lehet vámpír, ahogy egy rozmár műbutorasztalos seduxen+sör


Sajna nem leszel vámpír, de a zombivá váláshoz már nagyon jól haladsz.

2010. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
:)))
2010. júl. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Anikacska válasza:
nekem is van egy ismerosom nem alszik, nem eszik es megis eros es egeszseges. Es nem hiszem azt hogy o vampir meg belegondolni is rosz.
2010. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Adrienn12 válasza:
hát... a vámpírosdi tényleg jó játék,de vámpírok komolyan nincsenek szerintem sem... van olyan aki nem nagyon alszik de akkor sem vámpír. fényérzékeny az sem egy új dolog. vannak ilyenek.
2012. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!