Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék segítséget kérni? (...

Szeretnék segítséget kérni? ( Csak normális válaszokat szeretnék)

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy nem régiben történt családon belüli vita de csak egy kisebb veszekedés sajnos az utcán veszekedtünk és a biztonsági őr ránk hívta a RENDŐRŐKET de mi hiába mondtuk hogy nem szeretnénk ebből ügyet meg semmi féle bonyodalmat.


Holnap kellene mennem megint de már az első kihallgatáson már el mondtam hogy nem történt semmi más mint csak egy családi probléma de nem volt sem vérengzés, se öldöklés semmi olyan.


Nem tudom mit akarnak még hallani, nem is kérdezték meg hogy én szeretnék e ebből valamit is.


Esetleg nincs ott valami vezető akivel erről tudnék beszélni hogy nem szeretnék ebből semmit se mert nincs ennek jelentősége. Vagy mit tudnék tenni.



2013. márc. 6. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
azért van belőle ügy mert valaki feljelentett valakit..talán a b.őr titeket csendháborításért vagy garázdaságért...a rendőrség nem folytat nyomozást anélkül hogy valaki külön "ne kérné rá"
2013. márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!