Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az itt kérdezőkre...

Fersk kérdése:

Szerintetek az itt kérdezőkre mi az igaz: 1. a böngészőjük nem ellenőrzi a helyesírást, 2. nem veszik figyelembe a hibajelzést, 3. nem tudják, hogy mire kellene helyesbíteni, ezért nem javítják, 4. valami egyéb?

Figyelt kérdés

2013. márc. 14. 00:39
 1/4 anonim válasza:
100%

2.


Itt a többség azt mondja, hogy tesz a helyesírásra, nem azon van a lényeg, meg úgy is mindenki megérti.

2013. márc. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rám az első érvényes. Mobilról vagyok fenn, és nincs helyesírási ellenőrzés az opera minivel. Odafigyelek, hogy hogy írok, de van úgy, hogy egy egy betűt helytelenül ütök be ha véletlen hozzáér az ujjam a nem odaillő gombhoz. Vagy ha melóból vagyok, és gyorsan kell gépelni.
2013. márc. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A többséget nem érdekli a helyesírás. Az ok, hogy egy két pici hiba előfordul, de amiket én látok, borzasztó. Meg engem az idegesít fel, hogy olyan kérdéseket feltesznek itt, amiket 10 mp lenne beírni a keresőbe és kész is megvan a válasz. De nem inkább ide írják. Na ha ennyi eszük nincs akkor mit vársz a helyesírásuktól?:)
2013. márc. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a harmadikra senki sem tippelt...D
2013. márc. 14. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!