Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skorpió lányok nektek milyen...

Skorpió lányok nektek milyen csillagjegyű a párotok és hogy jöttök ki vele és mennyi ideje vagytok együtt?

Figyelt kérdés

#lány #párkapcsolat #pár #párok horoszkóp
2013. márc. 23. 10:56
 1/2 anonim válasza:
Szia!Skorpió lány vagyok,15 éves.Ikrek az aszcedenssem,bika a Holdjegyem.Jártam már szűzzel.2 szűz barátom volt,az egyikkel kb. 3 hetet jártam,csak megdugni akart,de nem sikerült neki.Szakítottunk.A másikkal fél évet,nagyon belémszeretett és mindent megtett értem...csak hát a szerelem nálam nem ilyen egyszerű.Jártam már rákkal.Vele is nagyon jól kijöttem.A mostani párom Kos,eddig belé vagyok másodszorra szerelmes.Bakkal jártam már,nagyon megfogott.Egy bak fiú volt az első szerelmem.A 2. kos,ugye,akibe beleszerettem.Horoszkóp szerint skorpiók a víz,és a föld eleműekkel jövünk ki,mi magunk víz eleműek vagyunk,kijövünk a Rákokkal,Halakkal,Bakokkal,Szűzekkel,Bikákkal,Skorpiókkal,de ez nem ilyen egyszerű.Sokkal komplikáltabb és elmagyarázni sem tudom nagyon,de nem a horoszkóp a lényeg.ismerek sok olyan párt akik horoszkóp szerint nem illenek össze,mégis több éve együtt vannak és boldogok.
2015. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm!!!Igazán hasznos volt a válasz,magam is hasonlóan vélekedem :-)
2015. ápr. 14. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!