Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy már...

Normális dolog, hogy már fiatalon tíz évvel idősebb szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Most vagyok 21 éves. De olyan jó lenne már 30-35-nek lenni, mert akkor már komolyabban vennének azok akiket szeretnék, hogy vegyenek! Nem túlzottan vonzanak ezek a 20-25 éves hülye gyerekek, már bocsánat kivételtől, de a többség olyan kis éretlen kisfiúcska! A 30-casokkal olyan jól el lehet beszélgetni, de ők úgysem vesznek komolyan! Ha idősebb lennék legalább 10, vagy már annyi sem kéne, akár 5 évvel is, más másabb lenne lehet. Az igaz, hogy van sok olyan pár, akiknél van picivel nagyobb korkülönbség, de szerintem nagyrészt nem kellenék egy harminc évesnek, mert nem tartana elég érettnek. Jönne egy vele egyidős

nő, aki érettebb, tapasztaltabb, többet tud az életről és kész annyi! Rájönne, hogy neki már kéne gyerek is, ami nekem még nem meg stb.. Meg nem tegeznének le hivatalos helyeken sem, holott felnőtt ügyfél vagyok már, és szerintem kinézek 21-nek! Jó, nem olyan nagy korkülönbségekről beszélünk azt én tudom, mert például egy harminc éves nem sokkal idősebb nála, de pont az a kor még ez is, ahol soknak tűnik, mert így tisztára komolytalan kis játékbabának néznek!


2013. márc. 24. 18:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!