Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A shugo chara 3. évadja miről...

A shugo chara 3. évadja miről szól . Jaj meg ikuto el megy?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 20:20
 1/2 anonim válasza:
hát az a baj hogy csak a 11. részig rakták fel és senki nem akarja tovább feltenni de .... igen Ikouto elmegy hogy megkeresse az apját..........hallotam olyan híreket hogy semmi értelme hogy felrakják mert sz*r a vége........ de én akk. is kíváncsi lennék rá....
2013. márc. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen , Ikuto elmegy , de az utolsó ( 25. részben ) visszajön , és a Tadase és az Amu társaságában elmennek a vidámparkba , ahova régen jártak , és megvette az Easter , hogy ne bontsák le . Aztán ott megpuszilja a Tadase az Amut <3

Szerintem ne nézd meg , tényleg siralmas , főleg , hogy 12-13 perces részei vannak + a feliratot se profik csinálták , és csak 13.ig van meg .


Arról szól , hogy képzik az új védelmezőket , mert ugye 4en el fognak ballagni ( Amu , Tadase , Nagihiko , Rima ) , és csak Yaya maradna .


Az új király : [link]

Az új dáma : [link]

2013. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!