Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha óvodás koromban erőszakosan...

Ha óvodás koromban erőszakosan csókolózott velem az egyik fiú, aki ugyanannyi idős volt, mint én, akkor az megrontás?

Figyelt kérdés
És az unokatestvérem is erőszakosan rányomott az ágyra és csókolgatott óvodába. Illetve aszomszádaimnak akkor sztríptizeltem az udvaron. Normális az óvodás korban?

2013. márc. 29. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A kisgyerekek csinálnak hülyeségeket.Nem kell hogy ez zavarjon téged, hacsak nem piszkálnak emiatt.A sztriptíz tényleg kicsit furcsa, de én is csináltam hasonlókat.Most mennyi idős vagy?
2013. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18
2013. márc. 29. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Haa a szomszéd bácsi kért meg rá és csorgatta a nyálát, akkor ő lehet klikkes, de ennek elég kicsi az esélye. A csókolózós rész meg hol lenne megrontás? Doktornénis-doktorbácsis és társai után...

De ha ilyenen jár az agyad, hogy ez molesztálás és megrontás, akkor gyorsan verd ki a fejedből. A pasik sikítva menekülnek majd tőled, ha te egy ilyen sztorit úgy adsz elő, hogy megrontottak.

2013. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen,de az kétségtelen, hogy mindkettő csókolózós eset akaratom ellenére történt és nem mertem elmondani senkinek.
2013. márc. 29. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!