Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok és az a...

Kovasky kérdése:

18 éves fiú vagyok és az a bajom hogy ha lánnyal találkozom, egyszerűen nem tudom megszólítani mert félek 1 kicsit. Ha pedig ő szólít meg akkor is csak 1-2 szót mondok neki és ennyi. Sokszor el is pirulok. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nem tudom esélytelen vagyok a lányokkal szemben:S
2013. ápr. 2. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

És az ilyenek csodálkoznak, hogy nincs barátnőjük ... Tejóóég, ha ő szól hozzád, de csak pár szóval viszonzod neki az jön le belölle, hogy le akarod patintani. Mindenkibe van akaraterő, kapard össze magadból és legyél férfi, vagy legelább hím nemű egyed és határozottabb.

Én, és még sok lány utálja ahtározatlan pasikat, a határozottság nagy előny, ha félsz is, nem kell titkold, lehet valaki aranyosnak találja de mégis legalább szerencsétlenkedj valamit, minthogy semmi ... Ezzel a saját szociális kapcsolataidnak ártasz

U.I: ne haragudj, de neked nem kedves szavaka van szükséged.

2013. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben:D
2013. ápr. 2. 12:37
 3/7 A kérdező kommentje:
férfi leszek!
2013. ápr. 2. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:

"nem tudom megszólítani mert félek 1 kicsit"


Mitől félsz?

2013. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállás.. hááát


Ha lenne egy picivel sokkal több önbecsülésed, az már fél siker lenne :)) !!


Ha nem vagy helyes akkor meg figyelj arra, hogy pozitív belső értékekkel rendelkezz !!_ azzal többre is mész, meg adj magadra ( kellemes parfüm, joó ruhák.. )


Hajráááá!!! :))


:D:D

2013. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csendes fiú vagyok.. 68kg 171 cm:D
2013. ápr. 2. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
az nem olyan sok ... nyugi :)
2013. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!