Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy cnc forgácsolónak tudnia...

Egy cnc forgácsolónak tudnia kell műszaki rajzot készíteni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
mi csak skicceltünk.
2013. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Kedves első válaszoló.Lehetne egy kérdésem?

Én is ilyen pályára készülök.


Megkérdezhetem, mennyit keresel ezzel a munkával? Ha itt nem, privátban legalább megírnád?


17/F

2013. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81 ezret itt az éhség háromszögbe(orosháza Hódmezővásárhely Csongrád.Nekem sztárfizetésem van.Kiskunfélegyháza felett már nem ilyen sz@rul fizetnek.ha tudod végezd el minél hamarabb mert Orsós Győzike variálni akar az OKJ-val(többszörösére akarja emelni a tanfolyam díjat)
2013. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A tanfolyamdíjjal nagyon nincs probléma, mert egy műszaki suliba járok, ahol van műhely is és ötödéven meg lehet szerezni nagyon nyomott áron a képzést.


Ez a 81 ezer nekem kicsit kevésnek tűnik:(

Nem csak elírtad? Mert apám lakatosként majdnem kétszer ennyit keres.(nem felvágásból írom meg semmi ilyesmi)

2013. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajna nem elírás,a környéken elég nyomottak a bérek,mer inkább csökken a munka helyek száma.
2013. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem.Remélem erre Szolnok felé vagy Pesten jobbak a fizetések.Vagy van még az a lehetőség, hogy külföld, azon belül Anglia, mert németül nem tudok.Pedig ott elég jól lehet keresni ilyen szakmával, úgy tudom.
2013. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Bács megyében dolgozom és itt se fizetnek sokkal többet.

2 szombattal keresek 2 műszakban kb 140 nettót..:(

Hozzáteszem egyedi gyártásban+20 ropi caffeteria.

2013. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek: Nem, nem kell rajzolni.Viszont rajzot olvasni annál inkább...ami sajnos magával vonja azt hogy Te már profi műszaki rajzoló vagy.Ha nem tudsz rajzolni, rajzot olvasni sem...
2013. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!