Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék külföldön...

Nagyon szeretnék külföldön dolgozni! Valaki?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a párommal külföldön dolgozni, de sajnos semmilyen nyelvtudásunk sincs. Tudnátok valamit ajánlani? Előre is köszönöm:)

2013. ápr. 6. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtudás nélkül szinte lehetetlen elhelyezkedni bárhol is. Egy alap-közép nyelvtudás minimum szükségeltetik, addig amíg ez nincs meg, szerintem fölösleges a külföldi munkavállalásban gondolkozni.
2013. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért én még reménykedek!
2013. ápr. 6. 17:16
 3/8 anonim válasza:
Ne reménykedj, inkább tanuljatok valami nyelvet. Anélkül esélytelen teljesen. Ha tényleg nekiültök és akarjátok akkor pár hónap alatt egy angol vagy német közép szintre simán fel lehet fejlődni. De ahhoz tényleg nyomni kell.
2013. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
bocsánat, helyesbítenék, alap szintre, nem közép.
2013. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, de ha tudd valaki valamit akkor szóljon! Köszike
2013. ápr. 8. 12:36
 6/8 anonim ***** válasza:
nyelvtudás nélkül ne akarj külföldre menni. én nem is értem, mit hisznek az emberek?????
2013. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vannak a európán kívül olyan városok ahol magyarok vannak többségben. Pár éve még a fókuszban vagy az aktívban is volt róla szó. Vagy nagyobb város magyar negyedeibe biztos találnál munkát.

"De szerintem aki többet ér egy darab sz@rnál az Magyarországon is tud boldogulni."

2013. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike!
2013. ápr. 13. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!