Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt az emberekkel?...

Mi történt az emberekkel? Miért van megkeseredve ilyen sok ember?

Figyelt kérdés
Elég régóta vagyok tagja,résztvevője ennek az oldalnak,főleg ennek a részének a kisfiam által.Bármelyik alkategóriába megyek rengeteg a primitiv,arrogáns sőt bunkó hozzászólás,válasz.Miért?A legszörnyűbb amikor ténylegesen semmi okot nem kapott rá,hogy úgy viselkedjen és még észre sem veszi magát amikor szól neki az ember,hogy mekkora bunkó.Itt vezetik le az anyukák a feszültséget vagy mindenki egyre jobban megkeseredik vagy mi a probléma????
2013. ápr. 7. 21:14
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a pénztelenség!!! Abból indul minden ki :-( de lehet hogy csak azert mondom mert az en kornyezetemben ezt lattam :-/
2013. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos mindenhol ezt tapasztalni:( Feszültek, idegesek az emberek és nem tudják hol levezetni...
2013. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A magyarság soha sem volt egy boldog nemzet. Valamiért csak a rosszat látjuk magunkban, másokban. S ha megpróbálsz ezen felülkerekedni, lenyomnak. A fásultsággal és szomorúsággal.

Azt meg el is felejtettem, hogy mindenki okosabb mindenkinél. Tanácsot pedig nem fogadunk, úgyis jobban tudjuk.


De hogy pozitív is legyek: vannak itt segítőkész emberek, és csak pár a bunkó, viszont azt a párat 10x többnek érezzük, mert annyira tudnak hatni ránk. Úgyhogy ezen kell valahogy túllépni, és a bunkót a saját levében hagyni fortyogni. Ez neki borzasztó, mert nem kap visszajelzést, neked viszont egyértelműen jó, mert nem vesztegetsz időt egy számodra senkire. Mindez pedig hatékonyan hat a vérnyomásodra. :D

2013. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!