Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Maite Perroni...

Mit gondoltok Maite Perroni és William Levy közzöt mivan?

Figyelt kérdés
azért ha minda két sorozatot az árva angyalt meg a szerelem diadalát megnézve :/ nem értem !!! Elizabeth Gutierrez-el még a sarokba szoritvában se voltak eggyüt pedig már vannak gyerekeik és maitéval meg csokolozik :O
2013. ápr. 21. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Semmi nincs köztük, ha észrevetted volna az Árva angyal és a Szerelem diadala sorozatok egymáshoz kapcsolódnak, hisz ugyanarról a két főszereplőről szól az egész. Hogy nézne már ki, ha egy másik csaj vagy egy pasi játszana főszerepet? Gondolkozol te néha, mielőtt kiírsz ilyen bugyuta kérdést?
2013. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hm... azért nem ugyaaz a történet...de sokan találgatják. mert azok a csokok a sorozatokban....
2013. ápr. 22. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Látom nem érted amit mondok. Nem ugyanaz a történet, de mint észrevetted ugyanaz a két szereplő szerelme a fő szál a sztoriban, azé a Marié meg a Juan akárkié. Nem rakhatnak be más színészt főszereplőnek, mert a nézők Maricsuj alatt a Maitére asszociálnak, és ugyanez a helyzet Juannál is. Na. Ennyi, nem tudom mit kell ezen komplikálni. Cameron Diaz is smárol Jason Seegellel, mégsem járnak a valóságban, és ugyanez a helyzet a Barátok köztben is, meg minden más filmnél.Na.
2013. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jah értem
2013. ápr. 22. 18:24
 5/6 anonim válasza:
Munkakapcsolat. Elég ennyi ?
2013. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az csak színészet (könyörgöm), bár én örülnék ha összejönnének, bár ez szinte lehetetlen, mert William már nagyon rég óta van Elivel!
2015. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!