Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud irni olyan idezetet,...

Ki tud irni olyan idezetet, ahol egy baratban csalodasrol van szo? Lecci irjon :D Fontos! Tobbi lent! :D

Figyelt kérdés
Eloszor is bocsi az ekezetekert, de nincs magyar billentyum :( na szoval....Volt egy nagyon jo baratnom, de megvaltozott, egyik naprol a masikra maskent viselkedett, egyik nap mocskolt egy csajt es kovetkezo heten legjobb baratnok lettek:)), szerintem velem is igy csinalt...nem kelloen viselkedik a korahoz kepest... na szoval nagyon ketszinu meg minden, de megbiztam eleinte benne, ket honap mulva ballagok a kep hatara kellene idezet, amikor elolvassa rajon, hogy mekkorat csalodtam benne es erezzerosszul magat :)) :D

#baratbancsalodas #ballagasikep
2013. ápr. 23. 19:06
 1/1 Kyttana válasza:

"Csak az tud hátba szúrni, akinek hagyod, hogy megöleljen."


"A barátság hasonlatos a pénzhez, könnyebb megszerezni, mint megtartani."

2013. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!