Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor hogy ha barátnőmm...

Mi van akkor hogy ha barátnőmmel vagyok és belénk kötnek Pl (cigányok)?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista de gyakran előfordul ez,
2008. jún. 16. 13:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
a cigányoknak tetszik a barátnőd, rúgd szájba a mocskos cigányt, ha többen vannak akkor fuss el:D
2008. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
86%

Hát igen belém is belémkötnek csak nekem nincs barátnőm :(

az előző gyerek jól mondta de mi lenne ha ti is többen mennétek??? ha meg kettesben akartok lenni utazzatok el Egerbe:D

2008. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert egyet lelehet verni de ha már többen vannak akkor nincs mit tenni és hát főleg hogy a barátnőm is ott van ...
2008. jún. 16. 14:04
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg fussatok inkább. Vagy ne járjatok olyan időben olyan helyen ahol erre nagyon nagy esélyetek lenne
2008. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
87%
Hát igen... A cigány beszólhat, de ha vissza mersz szólni, akkor lerúgják a fejedet. Nem kell velük foglalkozni, kezdjetek el dumálni vmiről a barátnőddel, vagy kerüljétek ki. Nekem a kerülő be szokott válni.
2008. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
89%

még ha egyedül van akkor se verd meg.mert kifigyel és amikor te vagy egyedül akkor20 másikkal jön a kis geci:S

legyetek óvatosak.

2008. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
és ha elkezdenek kötekedni? ha elkezdek velük szívózni akkor összevernek ha meg nem akkor milyen égő már a barátnőm elött ... mocskos cigányok hu de utálom őket
2008. jún. 16. 14:42
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

ááá nem vagy rasszista kicsit se:D

fuss el vagy ne menj olyan helyen, v. hívd ki a rendőröket:D vagy hordj magaddal ilyen fújósprayt:D

2008. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%
lefűrészelt csövű sörétes, leselejtezett kala, nézz körül a padláson meg a pincében, és a ballonkabátod alatt mindig legyen, még nyáron is, nekem bevált, bár eddig még nem kellett használnom, egyszer kellett csak elővillantanom meg felhúzni, aztán a téme le volt zárva
2008. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de inkább valóban hasznos tanácsokat várnék de az eddigieket is nagyon köszönöm
2008. jún. 16. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!