Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnom kell a vendéglátásról...

Írnom kell a vendéglátásról egy A/4-es oldalt és azt mondta a tanár h gondolatokat, jó oldalt, rossz oldalát mindent amit csak tudok Írjam le, csak az a baj h nincs ötletem. Írnátok nekem pár dolgot h mit írjak bele?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 19:37
 1/1 anonim válasza:

jó oldala:olyan dolgokat látsz ami nem mindennapi. pl.rendezvényeket..külömbözö embereket ismersz meg.a vendéglátás az ország,nemzet kultúrájához tartozik.olyanoknaak ajánlott akik szeretik a vendégeket és ismerik a csinját-binját.


sokat kell dolgozni az tény.vendéglátásban nincsenek ünnepek se karácsony se semmi..

a vendéglátás bonyolult, nagy odafigyelést jó szervezést hozzáértést igénylő munkaigényes feladat,legtöbb esetben több személy együttmöködésével jön létre..


ha valami kérdésed van irhatsz..vendéglátós vagyok csak nem tudok mit irni már...

2013. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!