Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon igaz, amit a "Tesco...

Vajon igaz, amit a "Tesco Titok" c. könyvben leírtak?

Figyelt kérdés
2007. szept. 20. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Vannak benne igaz dolgok, mert többen is mondták, akik ott dolgoztak. A vásárlóknak több joguk van, mint az alkalmazottaknak. Az alkalmazottaknak még a tollat is fel kell matricázni, hogy az az övé, és nem lopta. A munkaszerződésben apró betűvel benne van, hogy a feladatán kívül azt is végre kell hajtani, amire felettese utasítja.


Ugyanakkor lehetnek túlzások is a könyvben. Ha az teljes mértékben igaz volna, akkor a fogyasztóvédelem már régen megszellőztette volna azokat az ügyeket.

2007. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem teljesen igaz. Különben jóideig a Fogarasi úti Tesco-ba jártam vásárolni, így visszagondolva, tényleg megtörténhettek ott ilyen dolgok. Mondjuk itt, Pécsett három Tesco van, de szerintem egyikben sem ilyen durva a helyzet, bár itt is történnek érdekes dolgok, öcsém dolgozott az egyikben.
2007. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Szerintem igaz! A férjem multinál dolgozik, Ők is szállítanak a Tesconak és rendszeresen mesél. Főleg a Fogarasi áruház a legbrutálisabb. Állítólag a bent dolgozók mindenre tudnak valami okosságot. A könyvben porig alázott Fogarasis főnök az életben is egy gyö**r, Pénzért bármit el lehet vele intézni!!!
2007. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
92%
Minden igaz amit a könyv írója megírt én jómagam 9 éve dolgozom ennek a multinak és 9 év után leselejteztek mert kellett a hel valakinek ,,vag sokat tudok nem is tudom.az biztos bagyon szeretném a könyv írójával felvenni a kapcsolatot ha olvasod ezeket a sorokat kérlek írj....
2008. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
A 90%-a igaz, de a fogarasi úti áruházba nagyon megváltozott a helyzet. A leglightosabb áruház, jófejek az alkalmazottak és nincs olyan szigor, pl.:munkaidő nem tart pontosan 10, 9:30kor már fel lehet menni öltözni, a kajálást se veszik olyan komolyan mint ahogy le van írva. Más áruházba nem tudom, hogy működnek de halottam róla hogy csak a fogarasi ilyen elnéző. Persze itt sem lehet megenni a készletet, elvinni a plazmákat, csak emberiek az emberekkel.
2008. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
én gyakorlaton vagyok egy tescoban...nah hogyis mondjam bőven elég!!! beszólogatnak, ugybánnak velünk mint a kutyákkal, lenéznek minket ésmég sorolhatnám.....a takarítókról neis bezséljünk....náluk jobban senki nemnéz le ott minket gyakszisokat.....mintha ők különb munkát végeznének mint mi.....ugyanazt csináljuk mint bármelyik ott dolgozó, demégsem vagyunk jók! erről ennyit.....alpári hely ezerrel :S
2010. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Úgy tudom, h minden történet megtörtént, amit leír, valóság volt, annyi a túlzás benne, h van pár történet, mait úgy ír le a szerző, h ő is benne volt, a valóságban pedig nem. Vagy nem az ő ötlete volt, amit leírt vagy nem vele esett meg az eset (pl. konkrétan a kasszás-szatyros esetre emlékszem), de megtörtént.
2010. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szerintem az első sortól az utolsóig minden igaz a könyvben.Én magam nagyon jókat derültem rajta, 2 nap alatt ki is olvastam, az biztos, hogy tud írni a pali...És mikor elolvastam egyszerre éreztem azt, hogy "azta durva, mik vannak" és azt is, hogy nem vagyok meglepve mert simán kinéztem ezeket a dolgokat ebből a multiból..mindenesetre én ajánlom mindenkinek..sztem kötelezővé kéne tenni...:D
2010. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 eugenica ***** válasza:
24%

Egy óriási hatásvadász kitaláció.

4o éves kereskedői tapasztalat mondatja ezt velem.

Akkora túlzások, akkora kerekítésék, fantáziák vannak a könyvben,hogy nem csodálkoznék,ha a Tesco vezetői halálra röhögnék magukat ezeken a baromságokon.

Persza az átcimkézések tények és nem csupán a Tesco árúházakban,hanem még a megbízható "kisboltokban" is,ahova

családtagként járunk be.

A leírt óriási szervezkedés az együttműködés ilyen magas számmal elképzelhetetlen,kivihetetlen.

De gratulálok a szerző "ifjúnak?",ezzel az átveréssel szép pénzt keres annélkül,hogy meglopná a Tesco árúkészletét,csupán annak hitelét orozza el, pénzé téve

az olvasó naivitását, kereskedelmi ismereteinek hiányát és egy nagy adag rosszindulatát.

2011. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A kamionnyi műszaki cikk ellopása megtörtént, ezt biztos forrásból tudom, rendőr ismerős mondta, látta a jegyzőkönyvet. Csak kb. értékben mondták a 200 millát, mert fingjuk sem volt mi tűnt el hiszen, semmiféle lista nem volt arról mit pakoltak a kamionra, hiszen átmeneti megoldás volt csak, mondván ne lássák az angolok ,hogy sok áru van a raktárban ,mert azt nem szeretik. Mindenki tudta, hogy az áruház igazgató lehetett a ludas, hiszen ki más tudná elintézni ,hogy senki se vegyne észre semmit, beparkol egy vontató, rácsatolják a pótkocsit tele minden földi jóval, aztán úgy kihúz az éjszaka közepén, hogy a két kapuőr semmit se vesz észre.


Slusszpoén, hogy maga a pótkocsi, amire pakoltak meglett valahol a pusztában leborítva.

2011. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!