Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry Stlyes-nak az One...

Harry Stlyes-nak az One Direction-ból, mi a kedvenc színe, ennivalója, innivalója, milyen telója van?

Figyelt kérdés
Negatív válaszok nem érdekelnek. :) Bitch please, I'm Directioner

#One Direction #Harry Stlyes
2013. jún. 8. 10:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszúl írtam! Harry Styles-nak :)
2013. jún. 8. 10:32
 2/7 anonim válasza:

Kedvenc színe: narancssárga

Kedvenc étele: szereti a banánt és még régen láttam egy videót és ott azt mondta, hogy a kedvenc étele amit el tud készíteni az a Wellingtoni bélszín

A kedvenc italát sajnos nem tudom

És asszem Iphone 4- e van feketében

2013. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én valahol olvastam, h imádja a Twix-et
2013. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bocsi első vagyok csak kifelejtettem a Tacost az is szereti :)
2013. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszát.. A kedvenc színéről sok mindent olvastam.. valaki szerint kék is.. o.O nem tom. :) Köszi még1x :)
2013. jún. 10. 19:44
 6/7 secretpeople válasza:
Nem ezektől a tényektől lesz valaki Directioner.
2013. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves secretpeople! Nem azért kérdeztem, mert ezektől a tényektől szeretnék lenni Directioner, hanem mert pont Harry Styles a kedvencem, és kíváncsi voltam azokra a dolgokra amiket a kérdeztem. Csak kíváncsi voltam! És már nem kell Directionernek lennem... már az vagyok.. :D ;)
2013. jún. 28. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!