Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Rossz ember vagyok?

Szerintetek? Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel a napokban többet találkoztunk és egyik nap, mikor felcsöngetett nem volt kedvem lemenni. Így anyunak mondtam, hogy mondja azt, hogy nem vagyok itthon.

De a lány rájött, hogy otthon voltam és mérges volt rám, mert meglátott facebook-on. És meg is írta. És mondta utálja a hazugságot, de nem volt kedvem lemenni én meg nem akartam, hogy azt higgye hogy vele nem akarok beszélni vagy megbántódjon vagy bármi. Kérlek írjatok, most rossz vagyok? Sokszor szeretek egyedül lenni amúgy. Szégyen ide, szégyen oda, ez van.



2013. jún. 13. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szégyen ide, szégyen oda, miért olyan nehéz megmondani az igazat?

Mert ha elég intelligens akkor megérti a dolgot?


Gyakorlatilag a hazugságoddal pont azt érted el amit el akartál kerülni. Megérte hazudozni plusz az édesanyádat is belekeverni a csip-csupp hülyeségeidbe?


Te nem rossz ember, vagy hanem következetlen.

Nem gondolkozol, csak cselekszel, utána meg bánkódsz, mert furdal a lelkiismeret.

2013. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen. Igazad van. Azt arra írtam, hogy sokszor szeretek egyedül lenni. Arra írtam, hogy szégyen ide- vagy oda.

Azért nem akartam megmondani ennek a lánynak, hogy nincs kedvem vele lenni, mert nem akartam, hogy megbántódjon. Meg akkor attól is féltem volna, hogy a szememre veti, hogy épp eleget vagyok egyedül, bezárkózva. És, hogy ki se mozdulok. Anyut belekevertem, igen. De attól még nem ő az érintett a dologban. Nekem kell jóvá hoznom.

2013. jún. 13. 15:33
 3/3 anonim válasza:
Egyeltalán nem vagy rossz. Ez a másik felet, jelenesetben a lányt is próbára teszi. Illik megérteni, ha valaki nem azonnal ugrik egy telefonhívásra. Valószínű jól ítélted meg a helyzetet, azért hazudtál, mert tudtad nem értené meg. És valóban nem értette meg. Valószínű ha őszinte vagy vele, akkor is megharagudott volna, csak másmiért.
2013. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!