Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mostani világban megéri...

A mostani világban megéri venni egy HTC Touch Pro 2-őt?

Figyelt kérdés
Ugyan arra használnám mint bármely telefont, játék, hívás stb...

#mobil #telefon #HTC touch pro
2013. jún. 14. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

itt egy teszt róla, de sztem. manapság ez már nagyon nem éri meg, okok:

3 MP kamera --> 5 MP már jó lenne, de 3...

NINCS MULTI TOUCH --> na azért ne röhögtessenek már, (multitouch=2 vagy több ujjas érintés érzékelése pl.: térképnél, weboldalak nagyításánál nagyon hasznos, manapság már alapvető)

Én spec. utálom a windows mobile-t sztem. az android jobb.

Ja és a procija 528 MHz-es --> akadozó játékok, lassú netezés, sőt, ez annyira gyenge, hogy még a menü is akadozva menne.

Nem akarok trágár lenni de ez egy nagy rakás sz*r..., legalábbis most már az, ennél még a Galaxy Mini is jobb egy fokkal. Ha olcsó, de nem olyan rossz telefon, akkor Huawei Ascend y200 (még az is 800 MHz-es, de azon már jól menne a játékok többsége, habár ennek az akkuja gyorsan merül, legjobb, ha keresel kicsit drágábban, vagy vársz még...) Am. én egy Galaxy S2-t fogok venni használtan (35 E körül).

2013. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kössz!

akkor most már a választás végleg galaxy s1

2013. jún. 21. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!