Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik jobb iskola Miskolcon...

Melyik jobb iskola Miskolcon tanulmányilag Földes Ferenc Gimnázium illetve a Herman Ottó Gimnázium?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
FÖLDES RULEZ! a herman szar, csak drogos alkoholisták vannak ott
2013. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Oké, az előző válaszon kibuktam.:DDDD Valószínűleg Egyeske Földeses, de az a durva, hogy a Hermanosok meg a Földesről gondolhatnak ilyesmit, csak legtöbbjük túl kulturált ahhoz, hogy ki is mondja (akadnak kivételek..).:DD

Az én véleményem, hogy a Hermanban nagyon színvonalas az oktatás és a felszereltség, bár inkább a nyelvekre mennek rá, sok a nyelvi tagozat. A Földesben reál osztályok vannak, gondolom, megy is nekik a matek, fizika, kémia biosz, ha ennyire rámennek. Én a Hermant ajánlanám, de ha a reál beállítottságú vagy inkább, akkor gondolkozni kell.. A Hermanban is lehetnek legalább olyan jók a tagozatok, ha nehéz a bejutás.

2013. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
attól még ugyanaz a szar marad FÖLDES 9/C!mindörökké!
2013. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És az Avasi ?
2014. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem csak ez a két gimi van ott

Diósgyőri Gimi

2014. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Tegyük fel, hogy a 3 él a Földes a Herman És az Avasi.

A Földesben erős a reál.

A Hermanban inkább a humán.

Az Avasiban meg csak nyelvek vannak.


1. voltam.

2014. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Földeses vagyok. Más suliról nem tudok vèlemènyt nyilvanitani. A realt valoban nagyon nyomják kèmián vagyok emelt óra számban. Èn imádom. Nekem a humánt is nagyon nyomjak.neha már tobbet tanulok arra ,mint a spec.tantargyamra:)
2014. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!