Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes nokia lumia 800-at venni?

Érdemes nokia lumia 800-at venni?

Figyelt kérdés
És ha nem akkor miért ?

2013. jún. 27. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Több ismerősömnek is van, és mindegyik csak szidja mint a bokrot. Ők jobban el tudnák mondani, mi a baj vele, tőlem érd be ennyivel.
2013. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi amit írtál de akkor most melyik telefont érdemes szerintetek venni ?
2013. jún. 27. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha rám hallgatsz, ha okostelefont akarsz, akkor inkább Samsung, vagy Sony. Arra esküsznek sokan. Samsung Galaxy sorozatot különösen dicsérik, és mondjuk egy Galaxy S Advance árban majdnem ugyanott vannak, mint a Nokia Lumia 800, és fényévekkel jobb.
2013. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem Lumia 800-am van és egy Isten telefon!

Már nem azért de dizájn sebesség használhatóság és megbízhatóság szempontjából is lazán lekörözi a fent említett sony-t vagy samsung-ot. (Pont a samsung használ olyan anyagokat, hogy pl a S4-et amikor kézbe vettem majdnem elsírtam magam! A hátlapja tejfölös pohárból készült?) Az Androidos telefonokkal egy WP-s telefont egy lapon sem lehet emlegetni. Áttekinthető , egyszerű mint egy faék. Nem kell alá 2 giga ram meg lassan 8 magos proci, hogy akadás nélkül menjen. Szaggatás nélkül, gyorsan és pontosan teszi a dolgát!

(De ha Neked az az igényed, hogy a rendszerfájlok között turkálj akkor ez nem a te rendszered...)

A készülék gyönyörű képeket csinál. Az áruház igaz kisebb(drágább), de én még mindenre találtam programot amire szerettem volna. A legtöbb (fontos) programnak van is Wp-re kiadott verziója. Nekem még soha, de ismerősömnek már lefagyott párszor. Valszeg egy hard reset helyre tenné a dolgot de nem érdekli. Újraindítja és semmi probléma...

Viszont tény és való a Wp7-es rendszernek vannak még hiányosságai.(Melyiknek nincsenek?) ..és hát meg kell szokni. Zenét, képet, videót csak a Zune nevű programmal lehet feltenni. Bár ez minden csak nem hiányosság.

(Érdekes az Apple féle iTunes megoldás senkit sem zavar... :) )


Ezek fényélben javaslom-e a készüléket?

Igen és nem is. :)

Én azért vettem meg baromira tetszett. Szerintem az egyik legszebb telefon amit kapni lehet! Egy mestermű!

Mindig mosolyogva veszem elő. :)

Viszont már rendesen érezhető az új Wp8-as és Wp7-es készülékek közötti szakadék. Sokkal több alkalmazás és frissítés jön ki Wp8-ra mint Wp7-re. Ez a készülék nem is fogja megkapni (ha minden igaz) a wp8-at.

Az új Nokiák viszont talán még a Wp9-et is.

Én is már elég olcsón vettem, tehát valszeg te sem drágán vennéd. Viszont ha többet tudsz rászánni akkor vegyél egy újabb Nokiát pl 820 720.

De ennyi pénzért meg bőven megéri.

...és nem egy hulladék tucat droidos samsungod lesz amit legszívesebben a vásárlás után földhöz csapnál. Nem kell Rootolgatni stb...

2013. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csimota88 válasza:
mindenképp windows telót vegyél :D
2013. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ÉRDEMES!!!!!!!!!!!!!!!!!NAGYON!!!!!!!!!TÉNYLEG EGY ISTEN TELFON!!!!!!!!!!!
2013. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nagyon jó teló :)

szerintem érdemes :)!!

2013. szept. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!