Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ár az osztályomba egy lány...

ár az osztályomba egy lány aki tetszik. Hogy szedjem fel?

Figyelt kérdés
12 f

2013. jún. 27. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha teszik, miért akarod felszedni? Olcsó, mindenre kapható nőket szoktak felszedni olyan férfiak, akik maguk is igénytelenek. De te még férfi sem vagy, csak leszel úgy 5-6 év múlva.

Ha tetszik, legyél hozzá kedves, figyelmes, de nem tolakodó, rámenős. Ha veszi az adás, akkor boldogság. Ha nem, akkor meg nem érdemes erőltetni.

2013. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kössz de pont ez a baj. Nem veszi a jelet. :-|

Na jó. Megfogalmazni másképp. Hogy tudnám érzékeltetni vele hogy tetszik??

2013. jún. 27. 20:29
 3/5 A kérdező kommentje:

kössz de pont ez a baj. Nem veszi a jelet. :-|

Na jó. Megfogalmazom másképp. Hogy tudnám érzékeltetni vele hogy tetszik??

2013. jún. 27. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
felszedni a szemetet lehet :) am fejezd le a barbiját,ha agyonver akkor tuti odáig van érted ;)
2013. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mosolyogj rá, légy vele kedves, ha látod, hogy bántja valami, menj oda és kérdezd meg hogy mi a baj, tudnál-e segíteni.

Bár még ez korai neked szerintem.

Én 16 évesen számtalan fiút utasítottam már el, nem azért, mert nem tetszett, hanem mert még korainak érzem, és nem futókapcsolatokat szeretnék.

Egyenlőre legyetek szerintem nagyon jóba, és egy idő múlva, mikor kezdtek felnőni, rá fog jönni, hogy nem csak barát vagy.

ui: Ha nem valami kedves, vagy szűkszavú, akkor ne erőltesd, mert úgy érzi zaklatod, és csak meg fog utálni. Most még úgy is csak a külsőségek fogják érdekelni. Egy 5 év múlva már nézi a belsődet is!

Sok sikert! :)

2013. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!