Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Yaoisták! Miért szeretitek...

Yaoisták! Miért szeretitek ezt a műfajt? És mi a kedvenc mangád/animéd?

Figyelt kérdés

Aki utálja a melegeket,az ne is válaszoljon.Nem véletlen írtam oda a kérdésem elejére hogy "yaoisták"...


Egyébként olyan is írhat aki nem tartja magát annak de szereti a műfajt.


2013. júl. 9. 10:06
 1/5 anonim válasza:
60%
junjou romantic <3 vagy nem tom hogy kell irni na de iádom :33 *orvérzéés*
2013. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Junjou Romantica is nagyon jó de egy fokkal talán jobb a grafikája a Sekhai Ichi Hatsukoi-nak de persze ez csak az én véleményem. ;) Nem tudom melyiket mintázták melyikről de hasonlítanak karakterben.
2013. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért hasonlítanak mert ugyanaz a mangaka készítette
2013. júl. 10. 20:11
 4/5 anonim válasza:
Amit most csinálnak a super lovers a kedvenc yaoi-s animém
2016. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Huh, imádom az ilyen kérdéseket, mikor meg kell fogalmazni miért szeretek valamit, mert elgondolkodtat :D Ha indokot kellene mondanom, miért szerettem bele a műfajba, akkor talán azt mondanám, hogy a yaoi mangákban sokkal jobban átjönnek az érzések, meg hogy a szereplők tényleg szeretik egymást. (Amit bizonyít, hogy akkor is együtt vannak, ha nem fogadják el a kapcsolatukat, és minden ellenük szól a szerelmen kívül.) Na meg ott vannak a szuper bishik is :3

Kedvenc animém a Sekai ichi hatsukoi, de ha reményeim szerint egyre több yaoi anime lesz, ez valószínűleg változni fog, mert hiába szeretem nagyon ezt a művet, vannak ennél jobb sztorik is.

Kedvenc mangám egy rakat van, de ha megpróbálok mangaka alapján választani egyet-egyet, akkor Koisuru boukun, Junketsu drop, Doushitemo furetakunai, Under grand hotel, Haru wo daite ita, Mr. Mini Mart, és Honto yajuu :D

2016. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!