Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bográcsozás Budapesten,...

Medline kérdése:

Bográcsozás Budapesten, esetleg ház, telek bérlése ilyen alkalomból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

30. születésnapi meglepetést szeretnék tartani pincébe, telken, ahol bográcsozni lehet. Az ünnepelt álma, hogy így teljen a 30. életévét betöltő napja, de ismeretség hiányában jelenleg nem tudom teljesíteni, pedig a 30. szerintem fontos. 22-re keresek megfelelő helyet Budapesten kb. 16 főre. Tudtok segíteni egy álom megvalósításában? Segítségetek előre is köszönöm.:)



2013. júl. 17. 22:45
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
Keress kiadó budapesti kertes házakat és beszéld meg ezt a tulajjal, szerintem rendben lesz. Ez neki így is bevétel. Csak a partikkal az a gond szokott lenni, hogy a nagy lazaságban tönkretesznek valamit.
2013. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
Ja meg nézni a tűzrakó helyet is.
2013. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Kétségbeesésem miatt írtam, mert a bérléssel próbálkoztam, ami nem jött össze, de tegnap megtört a jégés úgy látszik sikerül bérelni egy telket.

Rongálás miatt biztos sokan elállnak a kiadástól, de ez nem olyan buli lesz. Azt a korszakot már kinőttük. Reggeltől csak szűk családi körrel leszünk kint s főzünk, majd délután érkeznek a barátok 1-2 órára, mert másnap mindenki dolgozik, de ha ivászat lenne sem az a társaság, szerencsére. Különben nem is mernék bérelni semmit.

Köszönöm a segítséged.:)


Üdv.:

Vica

2013. júl. 19. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!