Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a Libri...

Valaki rendelt már a Libri könyváruháztól online?

Figyelt kérdés
Leírnátok a tapasztalatokat, vagy egyszerű volt?
2013. júl. 20. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

én rendszeresen így vásárolok, mert kapok +5% kedvezményt az alapra

bejelölheted h melyik boltban akarod átvenni, így nem kell fizetni a szállításért sem

bár bizonyos összeg felett ingyen szállítják, de nekem pl kényelmesebb bemenni a boltba, mint készenlétben várni a futárt

és a kérdésre válaszolva: semmi bonyolult nincs benne

2013. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elvileg meg is rendeltem a könyveket. Kaptam egy emailt a visszaigazolásról, de ott már ugye nem kell tennem semmi sem? Mert a Libri oldalán kiírta, hogy folyamatban van.
2013. júl. 20. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha átvehető a boltban, akkor fogsz kapni erről is emailt, amiben benne van az is, hogy hány napig tartják neked (talán 2 hét de erre nem vennék mérget.)

Nem tudom, nézted-e, hogy hol van készleten, én meg szoktam nézni, és ha sürgős, akkor olyan boltba kérem, ahol éppen van belőle.

Ha házhozszállítást kértél, akkor nem tudom, hogyan működik, de biztosan értesítenek majd erről is.

2013. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!