Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 24-én kaptam közmunkára hívó...

24-én kaptam közmunkára hívó levelet 25-i jelentkezési határidövel, de nem vagyok otthon. Van valami megoldás, hogy ne töröljék a munkanélküli regisztrációmat?

Figyelt kérdés

#Közmunka határidö
2013. júl. 25. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Felhívod, megmondod nem vagy otthon (beteg rokont ápolsz 200 km-rel odébb), de szeretnél dolgozni, mit kell tenned, hogy ne veszítsd el a lehetőséget. Ennyi.
2013. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiába telefonálsz. Mivel reg. álláskereső vagy, vállaltad, hogy ha közvetítenek, akkor mész, és minimum leigazoltatod. Ha nem viszed vissza határidőig, akkor szankciósan törölni fognak, és 60 napig nem regisztrálhatsz újra, és önkormányzattól sem kaphatsz 1 évig fht-t. Esetleg annyi esélyed lehet, hogy ha tényleg tegnap vetted át, akkor erre hivatkozva talán kapsz hétfőig haladékot.
2013. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn vette át édesanyám, én pedig 250 km-re voltam az otthonomtól.
2013. júl. 26. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!