Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok az Xhose locsolócső -ről?

Figyelt kérdés

Persze olyanok válaszát várom, aki már vásárolt ilyen terméket.

Élettartam, praktikusság, használhatóság, strapabíróság...stb. Valóban olyan jó kis kütyü mint amilyennek a TV ben látni?

Van aki csalódott benne?

Árulnak 22,5m-eset is. Nekem ilyen hosszúra lenne szükségem. Érdemes az olcsóbb forrásból beszerezni 1 hét garival, vagy inkább a drágább, de megbízhatóbb forrást válasszam....majdnem dupla áron.

Mivel nem kertbe lesz, hanem tetőteraszos lakáshoz, ez egy ésszerű és praktikus választás lenne, de csak akkor vennék ilyen terméket, felhasználók véleményét is hallhatom.

Köszönöm előre is a válaszokat.


Bocsi ezért:

De idióta, unatkozó, önjelölt, "loser", lowIQ, h*lyegyerekek véleményére nem vagyok kíváncsi.



2013. júl. 27. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Üdv! Beszerezted azóta a locsolót? Ha igen, melyiket? Ugyanez a dilemma, "gagyi"?? olcsó, vagy drága, (nem tudom, az mennyire nem gagyi)?
2014. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!