Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Internetes barátság, aztán...

Internetes barátság, aztán személyes találka? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok egy online játékban megismerkedtem egy 20 éves lánnyal. 6-7 hónapja játszunk együtt, aztán később már facebookon, ts-en és telefonon is beszélgettünk. Jó lenne már vele találkozni (igazából 200km-re lakik, de könnyen megoldanánk hogy gyakran is tudjunk találkozni, mamám ott lakik ahol ő, sűrűn vagyok nála), csak nagyon izgulok meg tartok ettől az egésztől, azért csak van köztünk 6 év, mi legyen a közös téma? A játék?.. Mert igazából ts-en is kb. csak arról beszélünk. De szeretném őt személyesen is megismerni. Jó persze tudok róla már sok dolgot ami személyes... De nem hiszem hogy ha most találkoznánk megmernék egyáltalán mukkanni :D Meglennék zavarodva hogy "Úúúristen itt van, itt előttem, mit mondjak neki, miről beszéljünk?:O" ismerem magam, ilyen vagyok.. kissé szégyellős, csendes, visszafogott típus. Ő meg az a bátor, beszélős. Szóval segítsetek légyszi, véleményt kérek. :) /Amúgy ha találkoznánk szeretnék neki venni valami kis apróságot, de mit vegyek neki? Amiről majd én jutok eszébe. :D Pl. egy karkötő vagy kulcstartó?/

2013. aug. 1. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Huhh... hát a korkülönbség tényleg nagy, de ha eddig is el tudtatok beszélgetni, akkor szerintem nem lesz gond. Igaz személyes találka, de ha tényleg olyan, amilyennek leírod, ő majd vezeti a beszélgetést, és ha látod, mennyire nincs zavarban, te is feloldódsz, és nem lesz probléma. Én is szégyenlős vagyok, csendes, és visszafogott típus, de azokkal, akiket már egy ideje ismerek, egész jól el tudok beszélgetni. Persze vannak azok a kínos csendek... Igen, azok, amik a legtöbb ilyen találkánál előfordulhatnak. Hát... nálam még most is vannak ilyenek, olyan barátaimnál is, akiket már több, mint 12 éve ismerek... Ilyenkor veszem elő a humorom - ami nem mellesleg, nem épp a legjobb, de az ilyen helyzetekre megteszi - és bevetem a tücsök ciripelést... "cirip... cirip... cirip..." és olyankor általában mindenki elneveti magát. :'D Nem mondom, hogy használd ezt, de az ilyen helyzetekben nem szabad zavarban, síri csendben üldögélni. Hidd el nem lesz gond. Ismered már egy ideje.

Ami az ajándékot illeti: mind a kettő nagyon jó ötlet. Sőt, mivel tudsz róla pár személyes dolgot, felhasználhatod őket ajándékkeresésnél.


Elég idegesnek tűntél, remélem sikerült megnyugtatnom. És ha segítség kell még, írj...

2013. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amúgy 16/L ^^
2013. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írok privit. :)
2013. aug. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!