Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt gazdagok? :D

Vannak itt gazdagok? :D

Figyelt kérdés
Hogy lettetek gazdagok, mi a történetetek a karrierutatok? Mit dolgoztok mi a vállalkozásotok? Köszi. Mondjuk ha van 50-100 millió a számláján akkor gazdag. LOL xD

2013. aug. 8. 19:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
50%

Vannak.

Hogyan lett...Nem fogom itt részletezni.

2013. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Akkor kamuzol xd
2013. aug. 8. 19:15
 3/37 anonim ***** válasza:
72%

Egy munkanélküli jelentkezett a Microsofthoz, takarítói állásra.

A HR-es behívta, elbeszélgetett vele, és tesztelte: söpörje fel a padlót, és utána azt mondta:

- Ok, felveszlek, add meg az e-mail címedet, és elküldöm neked a megfelelő formanyomtatványokat, és a munkakezdés dátumát.

A munkanélküli reménytelenül elmondja neki, hogy nincs számítógépe, és e-mail címe sem. A HR-es azt válaszolja, hogy akkor sajnálja, de mivel nincs e-mail címe, virtuálisan nem is létezik, és ha nem létezik, nem tudja felvenni. A munkanélküli kijön, nem tudja, mihez kezdjen összesen, 10 dollárral a zsebében. Elhatározza, hogy bemegy egy boltba, és vesz a maradék pénzén egy láda paradicsomot, és háztól házra jár, kínálja a paradicsomot, és két órán belül megduplázza a tőkéjét. Ismét vesz paradicsomot, ismét házaknál adja el, és így a végén 60 dollárja van.

Ekkor realizálja, hogy pénzt ezen a módon is kereshet, és ettől kezdve minden nap kora reggeltől késő estig így keres pénzt, megtriplázva, négyszerezve minden nap a pénzét. Pár héttel később vesz egy szekeret, majd egy kamiont, majd egy kis flotta házhoz szállító kamiont. 5 év elteltével a hajdani munkanélküli az USA legnagyobb élelmiszer kereskedelmi láncának tulajdonosa.

Gondol ezért a családja jövőjére, és elhatározza, hogy életbiztosítást köt. Felhív egy biztosítási ügynököt, választ egyfajta biztosítást, és amikor a beszélgetés befejeződik, az ügynök megkérdezi, milyen e-mail címre küldheti az ajánlatát.

A férfi azt válaszolja, nincs e-mail címe.

Furcsa, válaszolja a biztosítási ügynök, nincs e-mail címe, és mégis mennyi mindent elért, vajon mi mindenre vitte volna, ha lett volna e-mail címe?

A férfi gondolkodik, majd azt válaszolja: takarító lennék a Microsoftnál.


Tanulság: ha van e-mail címed, valószínűleg közelebb vagy a takarítóhoz, mint a milliárdoshoz... :-)

2013. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%
Megvolt az esti mese is mára.
2013. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%

Én gazdag vagyok.

Karrierutam: Úgy kezdődött, hogy volt egy bernáthegyim, és gyakran sétáltattam a parkban. Viszont több csomagot hagyott fél óra alatt, mint a Mikulás egy éjszaka alatt. Ez elszomorított, és kigondoltam, hogy tenni kéne valamit.

Feltaláltam a Kakkantó™ nevű kutyakaki eltüntető spray-t.

2013. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
jaj ne kamuzatok már enyit xD
2013. aug. 8. 19:26
 7/37 anonim ***** válasza:
67%
Hallod, nem kamuzok._.
2013. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

kamuztok össze vissza, ha olvassák a milliárdosok írjanak nyugodtan


A regisztrációdat követő három napban, öt percenként maximum egy választ írhatsz!

2013. aug. 8. 19:32
 9/37 anonim ***** válasza:
Apukam megdolgozott erte. Mivel mamamnal lakik, csak a piajat fizeti, tobbit felrerakta, kulfoldon dolgozik. Ami kell, azt megkapom/nam, ha lenne pofam penzt kerni tole. Ha kerdezi mi kell, en mondom, es par napon belul megkapom. Nem vagyok ra buszke, nem az en penzem, de azert jol jon neha, anyukam pl nem tudna kifizetni a jogsim stb, de erzelmileg sokkal tobbet kapok tole. Persze az "elindulasnal" sokat segit (egyetem, stb), tervezek dolgozni, de azert megnyugtato a tudat, hogy ha neadjisten nem birnam tanulas mellett, akkor nem vagyok raszorulva.
2013. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
3. [link]
2013. aug. 8. 19:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!