Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek nagyon jo és hatásos,...

Ismertek nagyon jo és hatásos, házilag fájdalomcsillapitást? (Foghuzásra) már a fájdalomcsillapito sem nagyon segit

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 12:08
 1/7 TappancsMancs ***** válasza:
Próbálj ne csak fájdalom csillapítót, hanem fájdalom és gyulladás csökkentőt egyben. Az ibuprofén tartalmú gyógyszerek ilyenek, algoflex de ugyanaz a hatóanyag olcsóbban az ibumax. Szedd belőle a maximum felnőtt adagot. A gond az hogy ott be is van gyulladva ezért a fájdalomcsillapító kicsit szünteti de nem szűnik az oka, a gyulladás.
2013. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:
Házilag meg hozzátehetsz főzetet szegfűszegből. Kis vízben kb 1dl forralj ki alaposan 10db szegfűszeget, ne hígítsd és hagyd kihűlni. De hideg se legyen mert ilyenkor az is irritálhat. Legyen szájmeleg és ezzel öblögess még hozzá, jó sokáig. Nem kell erősen hogy ne bántsad a gyulladt fájdalmas részt, csak érje az egész fogat és azt a területet.
2013. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:

Bocsi elírtam

fél dl víz / 10 db.

2013. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
Jó sokáig öblögess amíg van "gusztusod" hozzá. Ez erős gyulladás csökkentő és antiszeptikus is. Nagyon jó kiegészítés.
2013. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
*fájdalom csillapító gyulladás csökkentő és antiszeptikus
2013. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ(okat)kiprobálom remélem segit
2013. aug. 13. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó kis házi pálinkával könnyen lelehet zsibbasztani, és persze meginni se kell. Én anno 9-10 évesen is ezt kaptam otthon, ha már semmilyen gyógyszer nem jött be, nem nyeltem le, hanem utána kiköptem. Persze, szégyen ezt tenni a pálinkával... :)
2013. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!